0

a ta euforia jak Eto'o wszedł na boisko;] coś wspaniałego.. odzyskał zaufanie w oczach kibiców.

0

a dla mnie najlepsi to Yaya i Gudjohnsen.

0

cule :D

niby jest;p musisz poszukać na którym kanale.

www. cyfra.tv/cyfra_plus_19.html

0

Cyfrowy Polsat kanał 1088.

0

z tego co mi wydaje, to TVE Internacional jest w Polsacie cyfrowym.

0

"no ale nie wyobrażam sobie Barcy w LM " Ja bym powiedział, że nie wyobrażam sobie LM bez Barcy;p

0

tychowianin.. to sobie kibicuj małe wiejskiemu klubikowi, w którym za przejście zawodnika płacą wódką, albo sprzętem piłkarskim i gdzie sędziego przekupują w szatni na różne sposoby.. taka jest rzeczywistość POlskiej Piłki, wiem go grałem jeszcze niedawno.

0

2bartek1

Spoko;p

0

o 22 w środę na TVP 2 ;p

0

chyba zobaczymy, na jakim dnie jest Polska liga;p

0

sciah

Bo wtedy mieliśmy nieziemsko grającego R10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?