lukaso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ta euforia jak Eto'o wszedł na boisko;] coś wspaniałego.. odzyskał zaufanie w oczach kibiców.
0
a dla mnie najlepsi to Yaya i Gudjohnsen.
0
cule :D
niby jest;p musisz poszukać na którym kanale.
www. cyfra.tv/cyfra_plus_19.html
0
Cyfrowy Polsat kanał 1088.
0
z tego co mi wydaje, to TVE Internacional jest w Polsacie cyfrowym.
0
"no ale nie wyobrażam sobie Barcy w LM " Ja bym powiedział, że nie wyobrażam sobie LM bez Barcy;p
0
tychowianin.. to sobie kibicuj małe wiejskiemu klubikowi, w którym za przejście zawodnika płacą wódką, albo sprzętem piłkarskim i gdzie sędziego przekupują w szatni na różne sposoby.. taka jest rzeczywistość POlskiej Piłki, wiem go grałem jeszcze niedawno.
0
2bartek1
Spoko;p
0
o 22 w środę na TVP 2 ;p
0
chyba zobaczymy, na jakim dnie jest Polska liga;p
0
sciah
Bo wtedy mieliśmy nieziemsko grającego R10.