A dlaczego od razu ma wchodzić w grę kasa? Wystarczy prosty tekst: 'odpuście sobie lekko, a zagracie wszyscy w kolejnych meczach..'.
A jeśli celowo odpuścili to co z tego? Takie jest życie.
Piotraszowi będzie chodzi o niewspomnienie o R10 w kontekście zdania: '...i pozostawiali po sobie bardzo dobre wrażenie. "
W tym względzie powinien zostać wymieniony raz jeszcze.
"Pod względem zawodowym, w Chelsea jest grupa młodych graczy, z którymi praca będzie sprawiać mi radość."
Ja bym patrzył na to inaczej. Przez trzy lata grał tam gdzie nie powinien. W końcu wybuchł, wiedząc, że Xavi pozostanie w klubie. A dodatkowo wieczne narzekanie na niego, czy gwizdy napędziły to wszystko.
Komentarze
0
A dlaczego od razu ma wchodzić w grę kasa? Wystarczy prosty tekst: 'odpuście sobie lekko, a zagracie wszyscy w kolejnych meczach..'.
A jeśli celowo odpuścili to co z tego? Takie jest życie.
1
Siemka,
Możecie polecić jakąś miejscówkę w Warszawie w okolicach placu Narutowicza na obejrzenie jutrzejszego meczu?
Nie miałem okazji oglądać w warszawkich pubie meczu FCB, a nie chcę trafić tylko na BCB w pubie.
0
Jeśli porównujesz Vermaelena do Milito to jesteś totalnym ignorantem. Najpierw zapoznaj się z historią Milito u nas, a dopiero się wypowiadaj!
0
'Kolejne spotkanie Brazylia rozegra 11 października w Pekinie, a jej rywalem będzie Argentyna.'
Widać, że nawet w meczach towarzyskich reprezentacji liczy się marketing ;]
1
Piotraszowi będzie chodzi o niewspomnienie o R10 w kontekście zdania: '...i pozostawiali po sobie bardzo dobre wrażenie. "
W tym względzie powinien zostać wymieniony raz jeszcze.
12
Jaki pies. Wstrzymaj się chłopcze, bo nie wiesz co prawisz.
2
Ważna, ale co z tego.. Skoro spowalnia grę, nie wnosi nic nowego, a od dwóch lat zapomina o prostopadłych piłkach.
2
I uważasz, że któryś z grajków Alexis, Suarez zgodzi się być tym drugim? Nie sądzę.
2
"Pod względem zawodowym, w Chelsea jest grupa młodych graczy, z którymi praca będzie sprawiać mi radość."
Ja bym patrzył na to inaczej. Przez trzy lata grał tam gdzie nie powinien. W końcu wybuchł, wiedząc, że Xavi pozostanie w klubie. A dodatkowo wieczne narzekanie na niego, czy gwizdy napędziły to wszystko.
1
Wystarczy popatrzeć co zaczęło dziać się z drużyną po pewnym czasie obecności Martino, żeby wiedzieć, że nie są to informacje z palca.