lukaas63
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mońki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
najlepiej byloby nic nie zmieniac
0
najlepiej zeby nic nie zmieniali, bo lepsze jest wrogiem dobrego!!
0
zreszta sami widzieliscie w meczu z realem w jak swietnej formie byl przed ta kontuzja, a teraz wyszedl na final po jednym treningu na pelnych obrotach a wiec nie mogl zaprezentowac w pelni swych mozliwosci
0
Szkoda tylko ze doznał kontuzji, gdyby nie doznal tej kontuzji, drugi polfinal z chelsea wygladalby zupelnie inaczej, no i w finale napewno by strzelil brameczke jak nie dwie!!!
0
moim zdaniem dla henrego bardziej niz komukolwiek nalezal sie ten puchar!!
0
gdzie sie podzial eto z tego filmiku:(
0
w takim ustawieniu jak wczoraj nie wygramy ligi mistrzow!!
0
wczorajszy sdlaby mecz w wykonaniu Barcy jest wynikiem zlego ustawienia!!
0
ja osobiscie uwazam ze jesli wyjdziemy w takim ustawieniu jak wczoraj to przegramy, natomiast jesli w takim jak w meczy z realem, to boze miej w opiece manu!!
0
Halammordryt, pojedynek na Santiago rozstrzygnal kto jest lepsza druzyna, a wiec nie masz zadnych argumentow zeby z nami dyskutowac!!
0
co wam z tej serii jak i tak kazdy mecz fartem wygrywaliscie
0
co moze wymienisz serie zwyciestw realu w tym sezonie...
0
wlasnie tak, wielki przypadek!!!
0
to jednak w nastepnym?? a jak w nastepnym przgracie to moze za 2?? to bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc a i tak real przepadl....
0
HalaMadrid900
zastanow sie co ty piszesz, byliscie tacy pewni wygrania przez real ligi, i co niezla niespodzianka, task samo bedzie w finale, barcy pokona manu 2;0
0
Sadze ze Barcelona wygra fianł ligi mistrzow, gdyz od poczatku zagra w najsliniejszym skladzie, a nie w taki w ktorym z valencia zremisowala, a dla chelsea na camp nou nie strzelila ani jednej bramki, gdyby w obu tych spotkaniach zagral od poczatku Henry, a iniesta przeszedl do pomocy wygralibysmy pierwszy mecz 2;0 a drugi z 1:0, potwierdzaja to dwa spotkania z Bayernem, w pierwszym od poczatku w najlepszym ustawieniu i wygrywamy, mecz 4:0, a drugi gramy w takim ustwieniu jak wczoraj....i remisujemy 1;1
0
wie ktos moze jaka jest jakosc transmisji na sport.tvp.pl??
0
akurat dzisiaj mi sie TV zepsuł, jak pech to pech:(
0
Ciekaw jestem czy Messi zostanie pilkarzem roku... pewnie bedzie to zalezalo od tego kto wygra lige mistrzow... manchester- ronaldo, BARCA-MESSI....
0
wczoraj to mnie szlak trafil jak zobaczylem wyjsciowa 11, odrazu wiedzialem ze bedzie zle..... no i bylo...
0
jesli real wygra, to napewno pan bog jest kibicem realu;(
0
jesli real przegra to oslodzi nam gorycz z wczorajszego remisu;)
0
the best sevilla!!
0
Gdyby Henry gral od poczatku to bysmy wygrali, bez niego jakos ta gra nie idzie, co bylo widac w meczy o ile dobrze pamietam z getafe gdy wygralismy tylko 1:0
0
bez henry'ego jakos ta gra nie idzie...;(
0
jak kibice to zaspiewaja, to tez dostaniecie dreszczy!!