0

0

najlepiej byloby nic nie zmieniac

0

najlepiej zeby nic nie zmieniali, bo lepsze jest wrogiem dobrego!!

0

zreszta sami widzieliscie w meczu z realem w jak swietnej formie byl przed ta kontuzja, a teraz wyszedl na final po jednym treningu na pelnych obrotach a wiec nie mogl zaprezentowac w pelni swych mozliwosci

0

Szkoda tylko ze doznał kontuzji, gdyby nie doznal tej kontuzji, drugi polfinal z chelsea wygladalby zupelnie inaczej, no i w finale napewno by strzelil brameczke jak nie dwie!!!

0

moim zdaniem dla henrego bardziej niz komukolwiek nalezal sie ten puchar!!

0

gdzie sie podzial eto z tego filmiku:(

0

w takim ustawieniu jak wczoraj nie wygramy ligi mistrzow!!

0

wczorajszy sdlaby mecz w wykonaniu Barcy jest wynikiem zlego ustawienia!!

0

ja osobiscie uwazam ze jesli wyjdziemy w takim ustawieniu jak wczoraj to przegramy, natomiast jesli w takim jak w meczy z realem, to boze miej w opiece manu!!

0

Halammordryt, pojedynek na Santiago rozstrzygnal kto jest lepsza druzyna, a wiec nie masz zadnych argumentow zeby z nami dyskutowac!!

0

co wam z tej serii jak i tak kazdy mecz fartem wygrywaliscie

0

co moze wymienisz serie zwyciestw realu w tym sezonie...

0

wlasnie tak, wielki przypadek!!!

0

to jednak w nastepnym?? a jak w nastepnym przgracie to moze za 2?? to bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc a i tak real przepadl....

0

HalaMadrid900

zastanow sie co ty piszesz, byliscie tacy pewni wygrania przez real ligi, i co niezla niespodzianka, task samo bedzie w finale, barcy pokona manu 2;0

0

Sadze ze Barcelona wygra fianł ligi mistrzow, gdyz od poczatku zagra w najsliniejszym skladzie, a nie w taki w ktorym z valencia zremisowala, a dla chelsea na camp nou nie strzelila ani jednej bramki, gdyby w obu tych spotkaniach zagral od poczatku Henry, a iniesta przeszedl do pomocy wygralibysmy pierwszy mecz 2;0 a drugi z 1:0, potwierdzaja to dwa spotkania z Bayernem, w pierwszym od poczatku w najlepszym ustawieniu i wygrywamy, mecz 4:0, a drugi gramy w takim ustwieniu jak wczoraj....i remisujemy 1;1

0

wie ktos moze jaka jest jakosc transmisji na sport.tvp.pl??

0

akurat dzisiaj mi sie TV zepsuł, jak pech to pech:(

0

Ciekaw jestem czy Messi zostanie pilkarzem roku... pewnie bedzie to zalezalo od tego kto wygra lige mistrzow... manchester- ronaldo, BARCA-MESSI....

0

wczoraj to mnie szlak trafil jak zobaczylem wyjsciowa 11, odrazu wiedzialem ze bedzie zle..... no i bylo...

0

jesli real wygra, to napewno pan bog jest kibicem realu;(

0

jesli real przegra to oslodzi nam gorycz z wczorajszego remisu;)

0

the best sevilla!!

0

Gdyby Henry gral od poczatku to bysmy wygrali, bez niego jakos ta gra nie idzie, co bylo widac w meczy o ile dobrze pamietam z getafe gdy wygralismy tylko 1:0

0

bez henry'ego jakos ta gra nie idzie...;(

0

jak kibice to zaspiewaja, to tez dostaniecie dreszczy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?