O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

najlepiej byloby nic nie zmieniac

0

najlepiej zeby nic nie zmieniali, bo lepsze jest wrogiem dobrego!!

0

zreszta sami widzieliscie w meczu z realem w jak swietnej formie byl przed ta kontuzja, a teraz wyszedl na final po jednym treningu na pelnych obrotach a wiec nie mogl zaprezentowac w pelni swych mozliwosci

0

Szkoda tylko ze doznał kontuzji, gdyby nie doznal tej kontuzji, drugi polfinal z chelsea wygladalby zupelnie inaczej, no i w finale napewno by strzelil brameczke jak nie dwie!!!

Zobacz wszystkie

0

najlepiej byloby nic nie zmieniac

0

moim zdaniem dla henrego bardziej niz komukolwiek nalezal sie ten puchar!!

0

Gdyby Henry gral od poczatku to bysmy wygrali, bez niego jakos ta gra nie idzie, co bylo widac w meczy o ile dobrze pamietam z getafe gdy wygralismy tylko 1:0

0

Szkoda tylko ze doznał kontuzji, gdyby nie doznal tej kontuzji, drugi polfinal z chelsea wygladalby zupelnie inaczej, no i w finale napewno by strzelil brameczke jak nie dwie!!!

0

zreszta sami widzieliscie w meczu z realem w jak swietnej formie byl przed ta kontuzja, a teraz wyszedl na final po jednym treningu na pelnych obrotach a wiec nie mogl zaprezentowac w pelni swych mozliwosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?