luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powiniśmy chyba grać na 4-3-3. Dr Jong i Gundogan jako piwoci. Nikogo nie kupować do pomocy. Tak bym to widział. No i nie wolno oddawać Nico.
0
Bogu niech będą dzięki ;)
0
Jak gra ten Romeu?W meczach z nami był przyzwoity.
2
@michal1899 Ściąga Mbappe? Naprawdę jak już Ci ktoś napisał skończ z pisaniem po alkoholu xD
2
No to nara Güler...
10
Według mnie jak na Kimmicha, Zubimendiego i Brozovića nie ma szans, to nie ma sensu sprowadzać defensywnego pomocnika. Będzie Nico (dałbym mu prawdziwą szansę). A jak nie to zawsze można wypróbować Dr Jonga i Gundogana na pozycji 2 piwotów w systemie 4-4-2. Poza tym jest jeszcze Kessie
16
Parejo??? Żart, i to mało zabawny. Do piłkarza kompletnie nic nie mam. Ale 34 gość, który kompletnie nie pasuje do Barcy i poziom sportowy zupełnie nie na Barcę. Proszę, nie róbcie sobie z ludzi jaj...
0
A napisze mi ktoś jakie stanowisko będzie w klubie pełnił Mateu Alemany?
2
Błagam, tylko nie Parejo...
0
@luka1995 Fatim
1
@ShawnC Ale jest to młody, według mediów największa rewelacja Ligii Brazylijskiej. Żal go będzie odpuścić. Potrzebujemy poza tym zmiennika dla Roberta, a on (tfu, tfu) jak wypadnie przez kontuzje to zostaniemy na 9 znów z kopiącymi się po czole Torresem i Fatum - o ile obaj zostaną.
0
@Veysel No nie wiem. Jak Christensen wypadł to nie wyszliśmy z grupy w LM.
Inna sprawa, że akurat w tym samym czasie wypadł Araujo...
0
@denks1984 No i naprawdę go widzę jak wyda 200 baniek za Mbappe. Który rok temu pokazał mu publicznie środkowy palec.
2
Mbappe za 200 mln dla P$G i ok. 150 dla niego za sezon gry?
Tak, już to widzę, jak Perez na to pójdzie (można mieć do niego różne zastrzeżenia, ale idiotą nie jest).
0
@barcelonaLM Ale to i tak jest ledwie 55 tys.
0
@siara10 Ale proszę weź pod uwagę, że Mbappe w Madrycie to może być niewypał. Chłop nigdy nie grał poza Francją.
Powiesz: Lewandowski u nas w 1 sezonie walnie przyczynił się do mistrzostwa i zdobył króla strzelców. Poza tym on miał rok temu 34 lata i grywał już i w Polsce i w Niemczech. A gówniarz z Francji ma 24 lata...
3
Araby, szczerze dziękuję.
0
@lucca87 Real (nie lubię ich) klasą sportową przewyższa P$G o głowę. Wyjaśnij ostatnią dominację w LM - i to bez Ronaldo.
0
@siara10 Owszem, ale to Ligue 1, Mbappe strzelał gole głównie ogórkom. (a i to czasem z trudem). Zresztą poziom Ligue 1...
0
@Comentateiro Owszem, nie przepadam za rozkapryszonymi bachorami. A że nie jest przereklamowany? Ok, wygrał MŚ, miał finał MŚ, a LM? To piłkarz, który w pojedynkę wygra mecz? Nie. Nie porównujmy go z Messim, bo to Argentyńczykowi uwłacza.
P. S. Powtarzam: jeden mecz na Mundialu, nie czyni z niego boga footbolu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@siara10 Że tak przypomnę tylko nie jakiego Edena Hazarda. Piłkarz topowy w Premier League - najlepszej Ligii świata, której Ligue 1 nie dorasta do pięt. Wszyscy wróżyli mu mega karierę w Madrycie. Wówczas chciało go pół Europy i miał strzelić mnóstwo goli, a Białasy miały dominować w Hiszpanii i w Europie na lata. Wszyscy wiemy, jak się skończyło...
0
Według mnie cudo ????
17
Błagam, skończcie już z tym Parejo w Barcy po raz x
4
@siara10 Absolutnie się nie zgadzam.
Po 1: Mbappe moim zdaniem jest przereklamowanym piłkarzem. Owszem jest szybki, potrafi grać jak mu się chce (np. finał mundialu), ale na to ile on zarabia, a ile daje P$G... A tam wszyscy w Paryżu i pół Europy sobie konia walą na myśl o nim. Oglądam trochę Ligue 1 i jest przereklamowany (według mnie).
Po 2: koleś ze swoim charakterem i sodówką, która mu uderzyła do głowy już dawno , rozwali szatnie Białasów. Oni mają drużyne, kolektyw (nie lubię ich, ale to akurat fakt). Już widzę jak cała drużyna będzie grać pod Francuza, ktory kosztowałby $$$$$ i zarabiał $$$$$, a po za tym jest bucem.
Po 3: nie wiadomo czy on by w Madrycie grał dobrze jak we Francji czy w Paryżu z ogórkami. La Liga jest chyba trochę lepsza niż Ligue 1.
Po 4: po tym co odwalił 2 lata temu z tym transferem do Białych, Perez go nie ściągnie NIGDY.
0
Rzeczywiście aż taki ogromny talent, że aż żal przegapić?
0
@luka1995 Oczywiście szanuje wszystkich ich zawodników. Każdego z ich 1 składu widziałbym u nas.
0
@kacperowski20 Jak dla mnie w ubiegłym sezonie - najlepszy zawodnik Man City. Bez niego Manchester nie wygrałby np. LM (świadomie pomijam pewnego goleadora z Norwegii)
1
@Pustelnik Czy mówisz o pewnym Francuzie?
0
@luka1995 Nikt mu nie kazał iść za $$$$$$$$ do Arabów. Jest profesjonalistą i co ważniejsze dorosłym człowiekiem.