0

Nie wiem czy mozna pisac taka informacje.Mam trzy bilety na BARCA-inter

Do odbioru w Barcelonie

200 euro szt

lewandinho@op.pl

Pozdro

0

Nie wiem czy mozna pisac taka informacje.Mam trzy bilety na BARCA-inter

Do odbioru w Barcelonie

200 euro szt

lewandinho@op.pl

Pozdro

0

trzy bilety na BARCA-inter

Do odbioru w Barcelonie

200 euro szt

0

ku...Boras wykrakales

0

Co tam za gamon pisze Cules Blancos.Cule to tylko kibice BARCY.

Notak jest moda na Barcelone.Gamonie bez pojecia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?