14 stycznia 2012, 09:30
0
bilet na mecz w Barcelonie na ktos do sprzedania?
13 stycznia 2012, 18:05
bilety na mecz w Barcelonie ktos bedzie mial?
18 grudnia 2011, 20:56
Shiv.Bramkarz?Niby po co?
12 grudnia 2011, 16:57
Leverkusen dlatego,ze pojechałbym na ten mecz.
2 grudnia 2011, 17:57
Jak fani BARCY to chyba wiadomo komu
2 czerwca 2011, 16:11
Byly napastnik?Aloisio napastnik?
21 września 2011, 10:26
profesorku!chodzi o to,ze nie masz pojecia o kibicowani.jak nie masz to sie na ten temat nie wypowiadaj
19 listopada 2011, 14:34
BILET NA TEN MECZ CHCE KUPIC
24 kwietnia 2010, 13:03
Mam trzy bilety na BARCA-inter Do odbioru w Barcelonie 200 euro szt lewandinho@op.pl Pozdro
22 czerwca 2010, 17:47
Niech wracaja do domu. Zawodnicy Barcy musza odpoczywac.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
bilet na mecz w Barcelonie na ktos do sprzedania?
0
bilety na mecz w Barcelonie ktos bedzie mial?
0
Shiv.Bramkarz?Niby po co?
0
Leverkusen dlatego,ze pojechałbym na ten mecz.
0
Jak fani BARCY to chyba wiadomo komu
0
Byly napastnik?Aloisio napastnik?
0
profesorku!chodzi o to,ze nie masz pojecia o kibicowani.jak nie masz to sie na ten temat nie wypowiadaj
0
BILET NA TEN MECZ CHCE KUPIC
0
Mam trzy bilety na BARCA-inter
Do odbioru w Barcelonie
200 euro szt
lewandinho@op.pl
Pozdro
0
Niech wracaja do domu.
Zawodnicy Barcy musza odpoczywac.