langov
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie na necie obejrzę ? Dacie link ? Program mam
0
Ale jakich bramkarzy mamy ! Arsenal, ManU, Real, Celtic hyh ;D Polacy mają dobrych bramkarzy bo jak wszyscy w polu zawalają to mają niezwykle ostry trening, a przecież zawalamy każdy mecz ;)
0
Baros 1990
Wyluzuj. Nie każdy ma zamiar płakać po Jacksonie bo i nie każdy uważał go za króla. Ja nie uważam - bo w ogóle nie uważam popu za muzykę ;) Pozdrawiam fanów Barcy - piszmy o niej...
0
Dobra ambasadorka to ładna ambasadorka ;D
0
Da radę, to chłop z Yayami ;)
0
A fota pięknie dopasowana ;)
0
photoshop rlz widzę ;p
0
To skąd ta fota ?
0
Ronaldo = płaczek i słabiak. Tyle na temat.
0
Ja Eto'o nie dziękuję za nic - równie dobrze mógł grać inny napastnik na tej pozycji. A nie dość że jest chciwy to jeszcze wyniszcza Barcę. Brawo dla pana
0
Na eurosporcie właśnie mówią że Zlatan na 100% w Barcelonie. Jak to jest że 0 info w necie?? Wg mnie - dobry transfer, Eto'o przesadzał i trzeba się go było jak najszybciej pozbyć