0

Za darmo?

0

Sergio pokazal kilka powaznych strat ktore mogly zakonczyc sie latwymi golami dla przeciwnikow. Szczesliwie dla niego, wiekszosc akcji spalila bo przeciwnicy byli baardzo zaskoczeni nagla pilka od Busiego.

0

Denerwuje mnie ich pewnosc siebie, to juz sie robi lekko irytujace. Przydaloby sie troche oglady i skromnosci

0

Mlaszczerano nie dosc ze slabszy od Yaya to i drozszy, jaja sobie robicie?

0

żałosna decyzja ^_^ jak sam transfer. Ale moze i lepiej wczesniej przyznac sie do bledu niz za pozno. Czuje ze kasa potrzebna na kolejne wzmocnienie

0

Mecz byl nudny jak flaki z olejem, nie widze hiszpanii w finale z taka gra

0

Maxwell nie na miare pierwszej 11? To co dopiero z Ibra, Czygra czy tymi co lawe grzeja i nawet z niej nie wstaja. Busi jakos tez nie na miare a gra, dodatkowo sprzedaje sie lepszego Toure. Zle Barco, zle

0

Hlebow i za niebotyczna kase, Czychrynskich

0

patryk

wyjdz jak masz zamiar takie brednie pisac

0

Zasada challengu przydalaby sie, dla kazdej druzyny jedna, dwie takie opcje w czasie meczu :)

0

Wkurza mnie jego brazylijska pewnosc siebie, nie szanuje nawet kraju w ktorym gra, uwaza ze Hiszpania nie jest faworytem, bo co moga ludzie z Europy. Zle myslenie, Dani, jeszcze was Chile zaskoczy

0

nie doczytalem xD Ok ok juz widze :)

0

a USA - GHANA i URUGWAJ- KOREA czemu nie mozna typowac?

0

Mlaszczerano słaby, Keita słaby, brawo panowie od transferów, jeszcze kilka i nawet z 1 miejscem w la liga możemy się pożegnac

0

Rafalx160

'Naród Polski powoli sięga dna'

Fajnie sié krytykuje innych dlatego ze nie maja takiego zdania jak ty? Siegnac dna to Ty mozesz jak jeszcze raz bedziesz obrazal caly narod kiedy to tobie cos nie pasi, kazdy ma prawo do wlasnej opinii

0

"Dodano: 2010-06-08 17:12:10, autor: Kamillos

SZUMI poprwaka

piszę się słownik

a tak wogóle jestem dyslektykiem"

Haha o ja nie mogę :D Ironii też nie widzisz, kup sobie okulary w pakiecie ze słownikiem, d*pa jesteś a nie dyslektyk, każdy teraz będzie brak oczytania tłumaczył dysleksją

0

Fabregas podczas meczu z Polską pokazał jak jest bezczelny i arogancki. Chyba przestanę go lubić, bo cenię zawodników za skromność i chęć do gry, a nie przechwałki

0

Tak ze 13 mln wyciągniemy max :)

0

małpka, nikt nie jest idiotą na tyle żeby zauważyć że link to wcale nie youtube. To że Ty prawdopodobnie jesteś kretynem, nie znaczy że masz spamować i wysyłać wirusy na stronie takiej jak ta, dla kibiców Barcy, a nie reklamiarzy

0

Lewoskrzydłowy zbędny przy naszych napastnikach, świetnie gra tam Pedro, a nawet Bojan, Villa z Ibrą też muszą się gdzieś zmieścić razem czasem. Fabregas, oczywiście że zbędny, tak samo jak Keita, Hleb niech pogra i kupić Gourcuffa, to by była opcja na silne zespoł zamiast Keity. Ale co ja mogę ;] Ciekawy, miły do czytania felieton, dobra robota

0

Co Wy z tą argentyną, nie mają oni większych szans

0

za mało pasów domowa, wyjazdowa - fajnie będzie obejrzeć Barcę w innym kolorze ; ]

0

Zdecydowanie Mata, bo to nie tylko bramki ale i mnóstwo asys, w tych 119 spotkaniach miał 38 bramek i ponad 40 asyst ! Świetny gracz, tylko co z Pedro i Ibrą?

0

Eto'o nie jest jakiś mistrzem ludzie !

0

Jakie strzelaj, mamy już 7 napastników, Ibra naprawdę jest zbędny w tej chwili

0

Pedro to nasz najlepszy nominalny lewy obrońca, i dobrze że i taką pozycję będzie grał w Hiszpanii ; D

0

ja tam wcale nie żałuje że eto odszedł, szkoda tylko że Ibra słabo gra ;]

0

KEITA OUT, YAYA ZOSTAJE, tak bym to skwitował, potrzeba nam defensywnych graczy, jeśli kupimy Fabregasa to Keita nie będzie w ogóle już grał a jeszcze zdrowy Iniesta, Yaya musi zostać

0

Ja myślę że Guardiola chce Ville dać na lewe skrzydło, trochę się tego obawiam. Będzie grał dobrze w okolicach pola karnego, ale przy lini autowej i wrzutki to już będzie niepotrzebna strata potencjału Villi, który bardziej jest snajperem niż dośrodkowującym : /x

0

To całe info to niezły żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?