kycha
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)
0
Blaugranooo....też bym się chwaliła!!..ucałuj nast. razem krzesło ode mnie!życzę jeszcze więcej wrażeń przy następnej okazji!!
0
w newsie na interii na temat oddania Bojana jest napisane "prawdopodobnie", w dodatku tak podała madrycka Marca...Ja tam biorę te sensacyjne doniesienia z przymrużeniem oka;) Pzdr;)
0
RadzJo
Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)
0
Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)
0
Bojan co przykozaczyl!Rajd na bramke i gol byly po prostu mega. Ja również mam nadzieję, że w końcu nam Krkić wraca do normy ;)
0
tanake....zajebisty koment xD
0
Moze to dlatego, ze na FCBarcelona.cat jest 830 w 7 meczach, co zostało żywcem spisane, a nie dlatego, że się źle wcisnęło co?:P:P
0
Nareszcie!XD
0
Max1990.......a czekolada zalała pola pszenicy i tak powstał chocapic:P Natomiast Pep, owszem, łebski facet ;)
0
Biorąc pod uwagę ostatni mecz słowa, w których Laporta chwali gospodarzy trącają lekko o ironię, nieprawdaż?:P:P
0
Ja również mam nadzieję, iż w nadchodzącym sezonie będziemy częściej obserwować jego starania na boisku...Chłopak ma wielki talent...Zdecydowanie zasłużył na wyjście, chociaż na 5 minut w finale LM... Choć, z drugiej strony...pod koniec sierpnia skończy 19 lat, jeszcze wiele przed nim ;) Życzę mu powodzenia:)