25 sierpnia 2010, 16:58
0
No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)
5 maja 2010, 01:59
Blaugranooo....też bym się chwaliła!!..ucałuj nast. razem krzesło ode mnie!życzę jeszcze więcej wrażeń przy następnej okazji!!
30 kwietnia 2010, 17:41
w newsie na interii na temat oddania Bojana jest napisane "prawdopodobnie", w dodatku tak podała madrycka Marca...Ja tam biorę te sensacyjne doniesienia z przymrużeniem oka;) Pzdr;)
6 kwietnia 2010, 23:41
RadzJo Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)
24 grudnia 2009, 17:31
Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)
23 grudnia 2009, 14:02
Bojan co przykozaczyl!Rajd na bramke i gol byly po prostu mega. Ja również mam nadzieję, że w końcu nam Krkić wraca do normy ;)
21 listopada 2009, 13:49
tanake....zajebisty koment xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)
0
Blaugranooo....też bym się chwaliła!!..ucałuj nast. razem krzesło ode mnie!życzę jeszcze więcej wrażeń przy następnej okazji!!
0
w newsie na interii na temat oddania Bojana jest napisane "prawdopodobnie", w dodatku tak podała madrycka Marca...Ja tam biorę te sensacyjne doniesienia z przymrużeniem oka;) Pzdr;)
0
RadzJo
Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)
0
Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)
0
No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)
0
Bojan co przykozaczyl!Rajd na bramke i gol byly po prostu mega. Ja również mam nadzieję, że w końcu nam Krkić wraca do normy ;)
0
tanake....zajebisty koment xD
0
RadzJo
Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)
0
Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)