O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)

0

Blaugranooo....też bym się chwaliła!!..ucałuj nast. razem krzesło ode mnie!życzę jeszcze więcej wrażeń przy następnej okazji!!

0

w newsie na interii na temat oddania Bojana jest napisane "prawdopodobnie", w dodatku tak podała madrycka Marca...Ja tam biorę te sensacyjne doniesienia z przymrużeniem oka;) Pzdr;)

0

RadzJo

Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)

0

Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)

Zobacz wszystkie

0

No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)

0

Bojan co przykozaczyl!Rajd na bramke i gol byly po prostu mega. Ja również mam nadzieję, że w końcu nam Krkić wraca do normy ;)

0

tanake....zajebisty koment xD

0

RadzJo

Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)

0

Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?