0

coraz lepszy i casilasa robi jak chce :)

0

Krolewskikibic

sam wiesz jak to sie skonczy pozniej przewaga wzrosnie do 5 pkt i tez bedziecie tak biadolic ile mozna ;]

0

Witaj Ibi. Mam nadzieję, że będziesz dobrze grać

0

a po co na lawke on?

0

Pogrom chłopie ale trzymajcie poziom to moze w europejskich zagracie ;p

0

rav zgadzam sie ;p i oby to jak najdluzej sie trzymalo coraz to nowe rekordy:D

0

Ja tez popieram zawsze to kilka groszy wpadnie ;p

0

ROMA

0

NIE PODLIZUJ SIE BO I TAK TU DLA CIEBIE NIE MA MIEJSCA

0

A niech idzie ten alves jak ma taki stosunek to elo

0

kamisdem czy jak ci tam haah higuain lepszy od villy no prosze? Pokaże ci jak to będzie wyglądało:

Valdes-Casillas 1-0 gdyż wiemy że casillas od dawna puszcza babole i jest cieniem piłkarza który był kiedyś

Abidal-Marcelo 1-1

Pique-Pepe 2-1 Pique gorszy od pepe no skad ty to bierzesz?

Puyol-Carvalho 3-2

Dani-Ramos 4-3 Tu daje remis choć z przewagą daniego

Mascherano-Khedira 5-3

xavi-Xabi 6-3

Iniesta-Ozil 7-3

Messi-Ronaldo 8:3

Pedro-Di Maria 9:3

Villa-Higuain 10:3

Wynik w tych derbach 3:1 dla barcy Nie wiem kto strzeli ale wiem ,że tyle będzie i to barca pierwsza trafi a real strzeli w końcówce honorówke :)

0

tomreal zabierz ten swoj tyleczek stad i kibicuj z sezonowcami swoim

0

i tak będziesz grzał ławe więc sie nie jaraj chłopie

0

co roku w gazetach podbno macie wygrac i co z tego ? ja sie nie przejmuje i 5:1 dla barcy :)

0

Białystok może?

0

NIE!

0

Kuba1899

Wg mnie masz jakiś kompleks związany z komentowaniem komentarzy ludzi chłopak wyraził opinie ? Starczy jego sprawa po co w ogóle to komentujesz..

0

a gdzie jest rondelninho?

0

Ja tradycyjnie piszę z koziej wólki i serdecznie pozdrawiam cule a muerte

0

Ja pisze tradycyjnie z koziej dupki

Może dajmy 100 od razu po co w promocyjnej cenie kupowac ?

0

Ja tradycyjnie pisze z Polski i nie mam odniesienia do tej sytuacji

0

No jakby ze skutecznoscia bylo lepiej to bym sie z panem zgodzil a tak to nie :)

0

pawlo93 żę tak powiem skromnie i nieprzyzwoicie sra nie przyjdzie.

0

u ale to wygląda ;/

0

Teraz pedro bedzie szalal

0

no ja też po wypowiedzi pani kasi spadlem z krzesla ;D

0

NIE!

0

justFCB

ja sie dziwie dlaczego jeszcze ciebie tu nie zbanowali bo lubisz napinać zauważyłem nie poraz pierwszy..

0

Liga hiszpańska i Liga Mistrzów. Na tym polu nie osiągnąłem jeszcze niczego. Ale myślę, że z Barçą mam na to duże szanse.

Nie duże tylko ogromne bo wszyscy wierzymy w ten sukces w tym roku ;)

0

messi w tym roku nie ma szans ale i tak jest najlepszy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?