JimMorrisonFcb no a ile ta telenowela moze sie toczyc co okienko letnie jest tekscik yaya zostaje / yaya ucieka no wiec fakt jest dobry no ale nie musimy nikogo trzymac na sile i moze bd wiecej gral w swoim nowym klubie . Dla mnie Sisoko jest jego godnym nastepca
Komentarze
0
coraz lepszy i casilasa robi jak chce :)
0
Krolewskikibic
sam wiesz jak to sie skonczy pozniej przewaga wzrosnie do 5 pkt i tez bedziecie tak biadolic ile mozna ;]
0
Witaj Ibi. Mam nadzieję, że będziesz dobrze grać
0
a po co na lawke on?
0
Pogrom chłopie ale trzymajcie poziom to moze w europejskich zagracie ;p
0
sev3nd4ys
Ludzie po co wam ten torres? bez przesady moze wystawimy cala jedynastke napadziorow co ?
0
nalezy mu sie ^
0
brawo victoruś : p
0
JimMorrisonFcb no a ile ta telenowela moze sie toczyc co okienko letnie jest tekscik yaya zostaje / yaya ucieka no wiec fakt jest dobry no ale nie musimy nikogo trzymac na sile i moze bd wiecej gral w swoim nowym klubie . Dla mnie Sisoko jest jego godnym nastepca
0
justFCB
ja sie dziwie dlaczego jeszcze ciebie tu nie zbanowali bo lubisz napinać zauważyłem nie poraz pierwszy..