kukurydz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brzmi to jak niezla bajeczka ktorych sie znowu bedziemy musieli naczytac przez kilka miesiecy
0
opcja 3 w ogole do mnie nie przemawia.
a 1 i 2 są do rozpatrzenia
0
ooo tak z nim to warto kontrakt przedluzyc. a tak z innej beczki to na stronie oficjalnej podali aktuane numery graczy i Bojan przejąl 9 po Ibrze a Jeffren 11 wział:D
0
numery nie graja tylko piłkarze wiec niech bierze co mu sie podoba
0
cos czuje ze ibra sie obudzi w tym sezonie i pokaze ze jest dobrym graczem. a jesli milanowi tak zalezy to niech daja pato i 45mln i pasuje
0
widac ze lata spedzone w realu sie na nim odbiły, nie cierpie takich ludzi co dzialaja innym na zlosc.
0
oby nie okazalo sie ze zabraknie ludzi moim zdaniem trzeba kupic jeszcze porzadnego pomocnika i obrońcę
0
ja bym tylko mascherano chciał (albo innego pomocnika) i myślę że to by była kompletna kadra na sezon
0
ja jesli nie znajde gdzies meczu na zywo w dobrej jakosci no to wybieram opcje 23.15 tvp sport a tak swoja droga to dziwne ze sie nie postarali zeby puscic na zywo.
0
no maszyna strzelająca po wakacjach w pełni formy. Messi pokazuje, że jest najlepszym graczem na świecie, a Pinto mnie załamuje...
0
ktos wie czy na cyfrze+ sie da obejrzec?
0
nie sądzę, żeby Milan chciał oddać Pato i traktuję to jako plotę,chociaż gdyby to sie sprawdziło to by było ciekawie bo jestem za taka wymiana ale to nie wydaje sie prawdopodobne
0
Mi się takie coś podoba, jestem za wymianą na takich warunkach.
Ibra może jest dobrym graczem, ale czy będzie w stanie wywalczyć miejsce w składzie gdy jest Villa na pewno będzie to trudne i w związku może stracić na wartości i nie wrócą do klubu te miliony za które przyszedł.
0
oby sie on sprawdzil osobiscie wolalbym Inglę z twarzy jest bardziej wiarygodny ale jak napisano Katalonczycy lepiej ich znaja a ze wiekszosc socio to wlasnie oni to mysle ze sie oni nie pomylili
0
ja mam nadzieje ze Rosell nie wygra a jesli jednak wygra zeby sie dobrze spisywał.
0
na stronie Barcy juz sa zdjecia Villi przy herbie
0
nie no śliczny meczyk :)
Brama Bojana to jest po prostu cudo. a jak w końcu z Sergio być powinno bo naprawdę się zgubiłem. w sumie niby dostał 2 żółte ale czerwonej to nie :D w sumie to mnie to cieszy ze nie kończyliśmy w 10 ale ciekawość pozostaje
Dobranoc Panowie
0
Witam
ja mam caly mecz nagrany z C+S3 jak ktos mi powie jak to przeslac to moge to zrobic. jakosc nie jest powalajaca ale dziala
0
@danio66
pamietny mecz z chelsea sedziowal ovrebo ale ten stark tez mi sie za dobrze nie kojarzy.
0
a ja sobie to jutro obejrze na c+sport :) godz 17.55 jesli ktos tez chce ogladac
oprocz jutra bedzie to tez w czw o 22 na c+s2 i w sob 10.04 o 14.45
0
No zapowiada sie ciekawe starcie:)
Mysle ze wygramy ten cwiercfinal ale nie bedzie az tak latwo jak z stutgartem
0
fatalna wiadomosc.
teraz linie pomocy moim zdaniem powinni utworyc Iniesta Busquets i Yaya
Keite za sergio w 2. pol dac
0
Yaya musi zostac jesli chca go sciagnac to jedynie za pieniazki
0
@ rogusek
z tym jest tak ze jako iz jest on Ukraincem a tam uzywaja cyrylicy i sie czesto ich g zamienia w tlumaczeniach na nasze h oczywiscie chodzi tylko w imieniach i nazwiskach wiec stad ta roznica a tak i tak jest poprawnie moim skromnym zdaniem.
co do urazow to mam nadzieje ze siew mig wylecza obaj bo nie wyobrazam sobie Barcy bez Henia mimo ze ostatnio nie idzie mu tak dobrze jak w poprzednim sezonie, a Czyhrynski poprostu jest dobrym obronca bardzo mi sie podoba jego gra i sie ciesze ze mamy innych graczy
0
4-1 do przerwy jestpieknie :)
szkoda ze w chwili strzelenia bramy na 1-0 mi przerwalo;/
Valdes poprawil swoj rekord i w ogole ten mecz mi sie podoba :0
Ciekawe jak sie zakonczy moze znowu 6- 1 jak rok temu :D
0
powrót Rafy to bardzo dobry news :)
a Pep dobrze robi biorac "Jezuska" wiadomo ze nie zagra, ale na pewno nie bedzie sie czuł odrzucony od zespolu bo nie moze zagrac i bedzie mogl wspierac kolegow w inny sposob niz swą grą.
a meczu sie poprostunie mogę doczekać naszczeście każdy oze go obejrzec bez problemow :D
0
rdam
zalezy w ktorej jestes klasie :D
moje oceny z gimnazjum jakos wygladaly a w ogolniaku to tylko z scislych mi idzie a taka historia czy polski :P
0
angole nie maja o czym pisac to pisza o swoich snach. a tak sie sklada ze ten sen sie nie spelni
0
Bojan moglby z 7 juz biegac :)
0
pieknie :)
ale nie da sie ukryc ze duzo nie brakowalo do karnych:P
ibra no niestety nie podobal mi sie w akcji kiedy sam poszedl a mial wolnego Henrego ;/ Musi sie nauczyc ze lepiej podac do lepiej ustawionego niz leciec samemu w takiej sytuacji, widac ze zalezy mu na bramce dla Barcy ale niech sie troche wyluzuje:) przyjdzie czas na jego gole