ooo tak z nim to warto kontrakt przedluzyc. a tak z innej beczki to na stronie oficjalnej podali aktuane numery graczy i Bojan przejąl 9 po Ibrze a Jeffren 11 wział:D
No po tym meczu to czuje ze nasza nowa '9' bedzie sie dobrze spisywac, juz sie z Messim umie zgrac wiec jesli to samo bedzie z Henrym to znowu bedzie znakomity atak :)
a z mlodych to Gai bardzo dobrze sie zaprezentowal.
szkoda tylko tej poprzeczki i slupka to by sie zrobilo 2-1 ale statystyka strzalow pokazuje jak mecz wygladal :D
Komentarze
0
brzmi to jak niezla bajeczka ktorych sie znowu bedziemy musieli naczytac przez kilka miesiecy
0
opcja 3 w ogole do mnie nie przemawia.
a 1 i 2 są do rozpatrzenia
0
ooo tak z nim to warto kontrakt przedluzyc. a tak z innej beczki to na stronie oficjalnej podali aktuane numery graczy i Bojan przejąl 9 po Ibrze a Jeffren 11 wział:D
0
numery nie graja tylko piłkarze wiec niech bierze co mu sie podoba
0
cos czuje ze ibra sie obudzi w tym sezonie i pokaze ze jest dobrym graczem. a jesli milanowi tak zalezy to niech daja pato i 45mln i pasuje
0
Już od poczatku tygodnia nie moge sie tego meczu doczekać:D oby real wpuscil ile sie da i za duzo nie trafili i oby meczyk mi dzialal na necie gdzieś.
0
No po tym meczu to czuje ze nasza nowa '9' bedzie sie dobrze spisywac, juz sie z Messim umie zgrac wiec jesli to samo bedzie z Henrym to znowu bedzie znakomity atak :)
a z mlodych to Gai bardzo dobrze sie zaprezentowal.
szkoda tylko tej poprzeczki i slupka to by sie zrobilo 2-1 ale statystyka strzalow pokazuje jak mecz wygladal :D
pozdrawiam
0
na stronie Barcy juz sa zdjecia Villi przy herbie
0
ooo ładniej teraz :)
0
na wisłę sklad bez messiego jest wystarczający, ale miłoby było zobaczyć jak on szaleje w polu karnym. no cóż wszystkiego miec nie mozna. :(
Dobrze zrobili zostawiają go w pekinie, bo jakby go zabrali to mogłoby spowodować spięia miedzy klubem a zawodnikiem