O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 97
  • Polecenia 0

Komentarze

0

brzmi to jak niezla bajeczka ktorych sie znowu bedziemy musieli naczytac przez kilka miesiecy

0

opcja 3 w ogole do mnie nie przemawia.

a 1 i 2 są do rozpatrzenia

0

ooo tak z nim to warto kontrakt przedluzyc. a tak z innej beczki to na stronie oficjalnej podali aktuane numery graczy i Bojan przejąl 9 po Ibrze a Jeffren 11 wział:D

0

numery nie graja tylko piłkarze wiec niech bierze co mu sie podoba

0

cos czuje ze ibra sie obudzi w tym sezonie i pokaze ze jest dobrym graczem. a jesli milanowi tak zalezy to niech daja pato i 45mln i pasuje

Zobacz wszystkie

0

Już od poczatku tygodnia nie moge sie tego meczu doczekać:D oby real wpuscil ile sie da i za duzo nie trafili i oby meczyk mi dzialal na necie gdzieś.

0

No po tym meczu to czuje ze nasza nowa '9' bedzie sie dobrze spisywac, juz sie z Messim umie zgrac wiec jesli to samo bedzie z Henrym to znowu bedzie znakomity atak :)

a z mlodych to Gai bardzo dobrze sie zaprezentowal.

szkoda tylko tej poprzeczki i slupka to by sie zrobilo 2-1 ale statystyka strzalow pokazuje jak mecz wygladal :D

pozdrawiam

0

na stronie Barcy juz sa zdjecia Villi przy herbie

0

ooo ładniej teraz :)

0

na wisłę sklad bez messiego jest wystarczający, ale miłoby było zobaczyć jak on szaleje w polu karnym. no cóż wszystkiego miec nie mozna. :(

Dobrze zrobili zostawiają go w pekinie, bo jakby go zabrali to mogłoby spowodować spięia miedzy klubem a zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?