kubiszon98
Dołączył/a: lipiec 2011
Trzebunia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak to czytałem... łza z oka popłynęła... wielki szacunek dla Andresam jest nie tylko wielkim piłkarzem ale przede wszystkim wielki człowiekiem.
0
najlepszym rozwiązaniem jest Fernando Musulera :)
0
https://www.facebook.com/pages/W-naszych-%C5%BCy%C5%82ach-p%C5%82ynie-bordowo-granatowa-krew-Veb/220908138065530?ref=hl
zachęcam do polubienia fanpage'a
0
Villa jest obecnie wart ok 16mln a nie 5 -,- totalna porażka. Powinni mu dać szanse w tym sezonie jeszcze a nie sprzedawać...
0
wg mnie najlepszą opcją byłby Fernando Muslera
0
wszyscy zatęsknia za Valdesem. Święte słowa!!! wg mnie to będzie największa strata... zgodze się z IceMan'em że najlepszym kandydatem by zastąpić VV będzie Fernando Musulera
0
Villa musi zostać czasami doświadczony zawodnik sie przydaje a pozatym David nie wrócił do swojej dobrej formy :] a jak już wruci to bd to najlepszy napastnik o jakim można by pomażyć :]
0
wg mnie neymar to bardzo dobry zawodnik ale moim mażeniem było by zobaczyć suareza z live w koszulce blaugrany
0
nwm jak wy ale ja bym chciał zobaczyć Davida Ville od 1st. min :]
0
David Villa jeszcze pokaże że jego miejsce jest w pierwszym składzie! a nie na ławce..
0
wg mnie Villa to jeden z najlepszych napastników świata, potrafi strzelić gola z niczego, dziwie sie że tak żadko stawiają na tej klasy piłkarza. Alexisa nwm po co trzymają w barcy on powinien odej już w zimowym okienku. David Villa to ten piłkarz który uratuje nam jeszcze du*pe (sorry za słownictwo) strzeli tego gola na awans do finału pucharu króla czy do ćwierć finału ligi mistrzwów ... Villa the best !!!
0
jak Villa nie wyjdzie w pierwszym składzie to sie zastrzele !
0
Villa Messi Neymar :] ciekawy atak będzie
0
na N to na którym kanale ?
0
złotego buta i złotą piłeke zapomnialeś dodać ;)
0
finał barca - marylia xD
0
Abi jesteśmy z tobą !!!
0
FCBFOREVER ale dlaczego mają się poddawac,.... nigdy nie jest za pozno a poddają sie słabeusze!
0
zobaczymy co pokaza :)... ja bym do pireszej 11 dal bym alvisa zamiast mascherano...
0
fajny gest :):):)
0
Villa musi zagrać, wkoncu jego strzalow najbardziej nielubi Iker jak stwierdzil gdy byl w Japoni albo w Chinach
0
messi wygra ale w tym roku moglby villa albo fabregas. ronaldo z gory wiem ze nie ma szans ale mi sie wydaje ze villa zdobedzie :)
0
zgadzam sie z toa janku, napewno jakies 5-0
0
conajmniej 20 albo 21 nie wczesniej
0
Villa zamiast Pedro powinie byc
0
biedny messi
0
link do prezentacji by sie przydal najlepiej na zywo ;)
0
fajny mieli wypoczynek :)
0
messi najlepszy jest !!!