kubiszon98
Dołączył/a: lipiec 2011
Trzebunia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
śmiech na sali, skorumpowani cwele z uefa lecący na kase!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
link prosze koledzy
0
LINK jak by ktoś udostępnił...
0
ludzi którzy są "za" odejściem Neya mają zapewne nie równo pod sufitem.
moim zdaniem marnował by się w PSG a w Barcy może i na pewno będzie odnosił wiele sukcesów drużynowych jak i indywidualnych... Sprawa Neya powinna rozwiać się w tak, iż Ney pozostanie na Camp Nou i będzie szlifował swoje umiejętności u boku NAJLEPSZYCH piłkarzy...
0
osobiście chciał bym Go ponownie zobaczyć w składzie Barcy, czemu by nie zaryzykować? może okazało by się, że jest tego wart zamiast wydawać kolejne pieniądze na zawodników którzy nie wkupią się w szeregi klubu... ale to tylko moje zdanie :)
0
chciał bym, żeby nie ostatnia. ale to tylko moje zdanie
0
najbardziej to mi się spodobało :)
Jak się czujesz?: Jesteśmy bardzo szczęśliwi.
mówi nie o sobie ale o drużynie
0
teraz to już nie ważne, cieszmy się z awansu!
0
Cillessen
Vidal Pique Umtiti Digne
Denis Gomes Arda
MSN
Do boju!
0
a gdzie Arda Turan?
0
podał by ktoś linka?
0
jak dal mnie mistrzostwo świata, i oby jutrzejszy wieczór też był taki magiczny ! :)
0
"Właśnie taką Barçę chciejmy oglądać w najbliższym meczu - cieszącą się z gry." nie tylko w tym meczu ale i w każdym następnym...
1
pamiętny mecz... i jeszcze David Villa w składzie... możecie mnie krytykować ale MOIM ZDANIEM Villa to wspaniały zawodnik i napastnik kompletny niestety ta kontuzja której się nabawił na KMŚ :/ aż łza mi się w oku zakręciła jak zobaczyłem jego radość z gola na 3-0...
3
wielkie brawa dla ter Stegena !
0
koledzy na jakiej stronce będziecie oglądać? tylko nie piszcie że w tv, zrypał mi się konwenter w antenie i nici z oglądania w tv :/ więc poradźcie tylko nie futbolhd bo mi tam tnie :/
0
i te jego kilka goli z za pola karnego :)
0
sorry ale takie jest moje zdanie ;)
0
Alba nie jest powołany
0
ja to widzę tak...
Bravo
Vidal - Pique - Bartra - Adriano
Arda - Mascherano - Iniesta
Messi - Suarez - Ney
w drugiej połowie za Adriano Alves i Vidal na lewą stronę Vermalen za Pique albo Bartre i Rakieta lub Munir za kogoś z przodu :)
0
TRANSMISJE ktoś coś błaaagam
1
link ktoś coś?
0
ktoś coś linka ?
0
zgadzam się w zupełności kolego z Tobą :)
0
rozgrzewają się jeszcze...
0
Neymar - noł lajf, Alves- super spodnie :D
0
dojebałeś xd hah
0
0
mam problem, gdy chcę zbudować zespół nic mi się nie pojawia, co zrobić?