4

śmiech na sali, skorumpowani cwele z uefa lecący na kase!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

link prosze koledzy

0

LINK jak by ktoś udostępnił...

0

ludzi którzy są "za" odejściem Neya mają zapewne nie równo pod sufitem.
moim zdaniem marnował by się w PSG a w Barcy może i na pewno będzie odnosił wiele sukcesów drużynowych jak i indywidualnych... Sprawa Neya powinna rozwiać się w tak, iż Ney pozostanie na Camp Nou i będzie szlifował swoje umiejętności u boku NAJLEPSZYCH piłkarzy...

0

osobiście chciał bym Go ponownie zobaczyć w składzie Barcy, czemu by nie zaryzykować? może okazało by się, że jest tego wart zamiast wydawać kolejne pieniądze na zawodników którzy nie wkupią się w szeregi klubu... ale to tylko moje zdanie :)

0

chciał bym, żeby nie ostatnia. ale to tylko moje zdanie

0

najbardziej to mi się spodobało :)
Jak się czujesz?: Jesteśmy bardzo szczęśliwi.
mówi nie o sobie ale o drużynie

0

teraz to już nie ważne, cieszmy się z awansu!

0

Cillessen
Vidal Pique Umtiti Digne
Denis Gomes Arda
MSN

Do boju!

0

a gdzie Arda Turan?

0

podał by ktoś linka?

0

jak dal mnie mistrzostwo świata, i oby jutrzejszy wieczór też był taki magiczny ! :)

0

"Właśnie taką Barçę chciejmy oglądać w najbliższym meczu - cieszącą się z gry." nie tylko w tym meczu ale i w każdym następnym...

1

pamiętny mecz... i jeszcze David Villa w składzie... możecie mnie krytykować ale MOIM ZDANIEM Villa to wspaniały zawodnik i napastnik kompletny niestety ta kontuzja której się nabawił na KMŚ :/ aż łza mi się w oku zakręciła jak zobaczyłem jego radość z gola na 3-0...

3

wielkie brawa dla ter Stegena !

0

koledzy na jakiej stronce będziecie oglądać? tylko nie piszcie że w tv, zrypał mi się konwenter w antenie i nici z oglądania w tv :/ więc poradźcie tylko nie futbolhd bo mi tam tnie :/

0

i te jego kilka goli z za pola karnego :)

0

sorry ale takie jest moje zdanie ;)

0

Alba nie jest powołany

0

ja to widzę tak...
Bravo
Vidal - Pique - Bartra - Adriano
Arda - Mascherano - Iniesta
Messi - Suarez - Ney
w drugiej połowie za Adriano Alves i Vidal na lewą stronę Vermalen za Pique albo Bartre i Rakieta lub Munir za kogoś z przodu :)

0

TRANSMISJE ktoś coś błaaagam

1

link ktoś coś?

0

ktoś coś linka ?

0

zgadzam się w zupełności kolego z Tobą :)

0

rozgrzewają się jeszcze...

0

Neymar - noł lajf, Alves- super spodnie :D

0

dojebałeś xd hah

0

0

mam problem, gdy chcę zbudować zespół nic mi się nie pojawia, co zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?