krystian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje ze Zlatan bedzie mowil cos po angielsku i bedzie to slychac... :)
0
moze ktos chetny wejsc na jakis czat zamiast tu? kto wie ile to potrwa jeszcze a troche beznadziejnie tu na biezaco rozmawiac bez urazy dla nikogo :D
0
Lipson
tak mamy, pisalem o tym przed chwilka
0
spoko Villa ;) ale fakt faktem, ze mogliby juz jechac z ta prezentacja nie chce mi sie tak czekac :D
0
lol no nie za bardzo :D czas jest ten sam co u nas ;)
0
na iraqgoals tez macie taki podwojoiny glos? sekunde pozniej po tym pierwszym jakby ktos powtarzal to samo
0
jaka znowu reke? ;)
0
milo milo ale mogliby juz jechac z ta prezentacja... a nie takie bawienie sie ;))
0
nie wiem czemu nikt jeszcze tego nie powiedzial, ze ta prezenterka jest bardzo fajna :D
0
PONAWIAM
o ktorej mniej wiecej mozna spodziewac sie jutro oficjalnej prezentacji ZLATANA ??
0
moze miec miejsce* ;)
0
witam
o ktorej mniej wiecej jutro moze miejsce ta prezentacja Zlatana?
pozdro
0
konradinho?
No wlasnie te ligi sa porownywane, bo graja w nich zespoly, majace najlepszy % wygranych ligowych spotkan w calej europie, czyli Barca, Inter, Hoffenheim, Liverpool i Lyon. Wlasnie te 5 druzyn ma najlepszy % wygranych meczow z calej Europy.
0
wujo cos nie dziala ten Twoj link.. :)
0
Zamieszczam link, gdzie mozna glosowac:
http://www1.uefa.com/fanzone/TeamOfTheYear/index.html
0
Tak, szczególnie, że Eto'o nie gra:P
0
nie idzie nie idzie:-)
0
wez tam sobie English, potem 2 news od gory, potem 1 od gory i masz :-)
0
http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512
0
schizmacore
http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512 tutaj masz ranking :-)
0
chlop sam juz nie wie czego chce:P
davids1986 calkowicie popieram Twoje zdanie;)
0
@szefo
dokladnie, to by byla super sprawa.
Dla mnie Kluivert jest niejako legendą.
0
@paws
czyli Atletico Madryt nie jest dla ciebie druzyna z pierwszej 6stki ligi hiszpanskiej tak? ;)
0
Ramos nadepnal na przeciwnika i czerwo;))
0
żeglarstwo ;]
0
Ronaldo moj ulubiony pilkarz:) Szkoda, ze za czasow gry w Hiszpanii byl tak bardzo eksploatowany w konsekwencji czego te cale problemy z kolanami, ale co zrobic
Jesli okreslany jest mianem jego nastepcy, chyba faktycznie warto w niego zainwestowac;)
0
Vamossssss ;)))))
0
Najbardziej daje rade ta kaluza kolo linii srodkowej:D:D
0
w tamtym meczu w pierwszym skladzie*
0
TheNewBarça ?
ja jakos widze Lewandwskiego w tamtym meczu w skladzie ;]
http://shakhtar.com/en/matches/events/