28 maja 2011, 23:58
0
czy ktos wie kim byla ta pani w blond wlosach swietujaca razem z Barceloną?
4 grudnia 2010, 17:28
ja chce leo messi.
4 grudnia 2010, 17:15
Radzialinho czyli co w koncu ze mowisz jasne? :)
4 grudnia 2010, 17:12
ale co powiedzieli? O KTOREJ W KONCU JEST TEN MECZ WIE KTOS ?
4 grudnia 2010, 16:58
wie ktos co jest k. z tym meczem? na onecie pisze ze jednak odwolany i bedzie na Canale oczywiscie ?
16 grudnia 2008, 17:00
konradinho? No wlasnie te ligi sa porownywane, bo graja w nich zespoly, majace najlepszy % wygranych ligowych spotkan w calej europie, czyli Barca, Inter, Hoffenheim, Liverpool i Lyon. Wlasnie te 5 druzyn ma najlepszy % wygranych meczow z calej Europy.
27 lipca 2009, 21:01
haha jaki dzieciaczek wpadl haha
31 października 2008, 13:41
tak gral ;)
19 sierpnia 2009, 22:02
Panowie, ile w tym meczu moze byc zrobionych zmiat? Jest jakis limit?
27 lipca 2009, 21:05
Zlatan slaba kondycha, widac ze popili grubo przed konferencja. Pol kolka przebiegl i juz zadyszka.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
czy ktos wie kim byla ta pani w blond wlosach swietujaca razem z Barceloną?
0
ja chce leo messi.
0
Radzialinho czyli co w koncu ze mowisz jasne? :)
0
ale co powiedzieli? O KTOREJ W KONCU JEST TEN MECZ WIE KTOS ?
0
wie ktos co jest k. z tym meczem? na onecie pisze ze jednak odwolany
i bedzie na Canale oczywiscie ?
0
konradinho?
No wlasnie te ligi sa porownywane, bo graja w nich zespoly, majace najlepszy % wygranych ligowych spotkan w calej europie, czyli Barca, Inter, Hoffenheim, Liverpool i Lyon. Wlasnie te 5 druzyn ma najlepszy % wygranych meczow z calej Europy.
0
haha jaki dzieciaczek wpadl haha
0
tak gral ;)
0
Panowie, ile w tym meczu moze byc zrobionych zmiat? Jest jakis limit?
0
Zlatan slaba kondycha, widac ze popili grubo przed konferencja. Pol kolka przebiegl i juz zadyszka.