0

Proponuje powrót "Złotego Gola" w dogrywce.

0

@ali3gator no właśnie w tym sezonie to taki trochę placek

0

Ciekawe czy Olmo będzie oglądał?

0

ten człowiek powoli niszczy wszystko co czyni barce wyjątkową :/

0

RealFan22
powiem tak: Valdes, Puyol, Montoya, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Pedro, Thiago, Bartra, Tello.
3 z 14 nie można nazwać dużą częścią.

0

wydaje mi się że Giggs ma ponad 30 ale pewien nie jestem;)

0

Nie róbcie proszę was takich newsów bo po pierwsze sędziowie mylili się w tym sezonie także na naszą korzyść, a po drugie śmialiśmy się wszyscy z realu jak to oni narzekali na sędziów. Nie możemy się do ich poziomu zniżać. A przede wszystkim nie szukajmy winy za nasze porażki tam gdzie jej nie ma. W każdym meczu gdzie były stracone punkty Barcelona grała słabo i tylko i wyłącznie sobie zawdzięcza to że jest 7 punktów straty.

0

zmieńcie albo 22.10.2011 na 3 tygodnie albo Przewidywany czas absencji na Przewidywana data powrotu bo to co jest teraz nie ma większego sensu;P
ale stronka całkiem niezła

0

i teraz będą kurde mieli usprawiedliwienie dla swojej porażki...

0

na goal.com też była taka informacja ale tam było Moratti żartuje: Mogę sporowadzić Messiego, więc on chyba nie ma nawet takiego zamiaru...

0

niestety nikt na dłużej nie posadzi na ławę 60mln euro

0

jeżeli wczoraj barca robiła z interem co chciała to wyobraźce sobie co będzie w listopadzie na camp nou kiedy jeszcze iniesta wróci do formy;)

0

jeszcze tylko chwila:D

0

piękny tekst...aż mi się łezka w oku zakręciła

0

a gdzie iniesta?? wkurza mnie że jest on tak niedoceniany!

0

tego co działo się wczoraj na boisku nie da się opisać słowami, piłkarze i cała barca jest ponad wszystkimi rangami...tak pięknego meczu jeszcze chyba nie widziałem:Dmessi i xavi genialni a pique wyrasta na najlepszego obrońce hiszpańskiej ligi a może i świata;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?