24 kwietnia 2025, 10:26
0
Proponuje powrót "Złotego Gola" w dogrywce.
14 stycznia 2025, 16:38
@ali3gator no właśnie w tym sezonie to taki trochę placek
23 sierpnia 2024, 11:22
Ciekawe czy Olmo będzie oglądał?
16 października 2013, 15:52
ten człowiek powoli niszczy wszystko co czyni barce wyjątkową :/
30 marca 2013, 07:47
RealFan22 powiem tak: Valdes, Puyol, Montoya, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Pedro, Thiago, Bartra, Tello. 3 z 14 nie można nazwać dużą częścią.
2 maja 2010, 11:52
niestety nikt na dłużej nie posadzi na ławę 60mln euro
2 sierpnia 2009, 04:58
jeszcze tylko chwila:D
27 maja 2009, 14:05
a gdzie iniesta?? wkurza mnie że jest on tak niedoceniany!
12 października 2010, 09:53
na goal.com też była taka informacja ale tam było Moratti żartuje: Mogę sporowadzić Messiego, więc on chyba nie ma nawet takiego zamiaru...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Proponuje powrót "Złotego Gola" w dogrywce.
0
@ali3gator no właśnie w tym sezonie to taki trochę placek
0
Ciekawe czy Olmo będzie oglądał?
0
ten człowiek powoli niszczy wszystko co czyni barce wyjątkową :/
0
RealFan22
powiem tak: Valdes, Puyol, Montoya, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Pedro, Thiago, Bartra, Tello.
3 z 14 nie można nazwać dużą częścią.
0
ten człowiek powoli niszczy wszystko co czyni barce wyjątkową :/
0
niestety nikt na dłużej nie posadzi na ławę 60mln euro
0
jeszcze tylko chwila:D
0
a gdzie iniesta?? wkurza mnie że jest on tak niedoceniany!
0
na goal.com też była taka informacja ale tam było Moratti żartuje: Mogę sporowadzić Messiego, więc on chyba nie ma nawet takiego zamiaru...