O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, tematyka II wojny światowej, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Philip Cocu, Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 3094
  • Liczba komentarzy 476
  • Polecenia 888

Komentarze

2

Brawo dla Balde. Oby pokazał się z jak najlepszej strony. Btw. Może Grimaldo wcale nie jest aż tak dobry skoro Lucho wolał Balde, a nie właśnie Grimaldo.

1

Brać i się nie zastanawiać

0

@El dominatore chciałbym być takim przegrywem i z takim majątkiem jak on. Żeby mi się cyferki zgadzały na koncie i jeszcze się mnożyły.

0

No matter how my loyalty is tested, no matter how bad things happen regardless of all. I always and everwhere true to Barca, no matter what..
I am Blaugrana till i die, Its not a choice.. it's a way of life... I will not be my choice this is the meaning of my life. Idealnie pasuje do Gerarda.

14

Dziękujemy za wszystko Legendo. Za to jak wspierałeś klub. Za puchary, które pomogłeś zdobyć temu klubowi. Za wszystkie te wspaniałe występy, które rozegrałeś w naszych barwach. Za to, że jesteś jednym z nas... culer. Culer una vegada, culer per sempre.

Zobacz wszystkie

48

Jak to powiedział Rot w La Liga Bonita: "Dembele powinien zrobić to samo co Camavinga jak miał problem z podpisaniem kontraktu... zwolnić Mousse Sissoko"

40

I to byłby genialny transfer a nie Neymar. On już swoje 10 minut miał, naszczał na to co "niby kocha" a teraz to bazie na razie.

29

Pozbywanie się Chilijczyka byłoby lekko mówiąc nierozsądne. Gość "jaja ma jak dwa arbuzy", płuca z żelaza, siła fizyczna i charakter zwycięzcy. Nie narzeka jeśli siedzi na ławce i daje dużo od siebie jeśli już wejdzie na boisko. Barcelona zawsze kogoś takiego miała o podobnej roli co Arturo i takich ludzi potrzebowała i potrzebować będzie (patrz. Paulinho, Seydu Keita, swego czasu Yaya Toure czy Larsson w ataku). Osobiście jestem na "nie" pozbywając się Vidala.

26

Świetny był to piłkarz. Wspaniale się go oglądało. Oby równie dobrym był skautem.

21

Pozdrowienia dla Alcacera

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?