kojuiuguy
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W drugiej połowie wejdzie VIlla za Tello, Song za Busquetsa i bedzie git.
0
Valdes
Alves - Pique - Mascherano - Alba
Song
Iniesta - Xavi
Messi - Villa - Pedro
Taki squad i bedzie manita.
0
Jak odkryją nowy gatunek małp to powinni je nazwać Marcelo ...
0
Coś czuje, ze Abi wróci w drugiej częsci sezonu i pierdzielnie Realowi gola.
0
Zgadzam się z pluszek. Kupić jakiegoś Neuera czy tam Llorisa i VV bedzie czuł presje. :)
0
Sziten fak. 3:2.
0
VV
Alves - Pique - Mascherano - Alba
Busquets
Xavi - Iniesta
Pedro - Messi - Alexis
W drugiej połowie wejdzie Villa za Alexisa, Song za Busquetsa i bedzie git. :)
0
@kra
Trzymałeś kiedyś słownik w ręku ? ...
0
Nareszcie.
To teraz czekamy na gola Songa w GD. < 3
0
Myślę, ze będzie 3:1 dla Barcy.
Bramki: Messi, Villa, Alexis - Benzema.
0
Valdes ( Pinto )
Alves ( Adriano ) - Pique ( Mascherano ) - Puyol ( Hummels ) - Alba ( Abidal )
Busquets
Xavi ( Thiago ) - Iniesta ( Fabregas )
Villa ( Pedro / Tello ) - Messi - Neymar ( Alexis / Cuenka )
Chciałbym kiedyś zobaczyć Barcelone w takich squadzie.