0

Do wszystkich, którzy chcą sprzedać Xaviego; zrozumcie, Barca nie sprzeda Generała. To jest wychowanek, kapitan i legenda Barcy. Nie ważne jakby grał, nie ważne ile by za niego dawali on nie odejdzie. Takich graczy się po prostu nie sprzedaje.

Drugą sprawą jest to czy sam Xavi chciałby odejść z klubu, który go wychował.

0

@que

Tak, w radiu.

0

Za przeproszeniem.. Co on pierdoli?

0

To są jakieś jaja..

0

No to, panowie i panie, wracamy na Wembley po gumę Pepa. ^^

0

Jak to skad The Bus ma tyle punktów? Romek kupił. :s

0

Chciałbym żeby wyszli takim składem:

VV
Adriano - Puyol - Pique - Alba
Song
Thiago - Iniesta
Pedro - Villa - Messi.

0

To co, następna porażka za 10 miesiecy?

0

Wyjdziemy takim składem to wygramy:

VV
Adriano - Pique/Puyol - Mascherano - Alba
Cesc - Busquets - Xavi
Pedro - Messi - Iniesta

Jak będzie grał Alexis to jakbyśmy grali w 10 na 12...

0

Valdes nie jest niezastąpiany, mozna sprowadzić sporo świetnych bramkarzy... Neuer (bardzo małe szanse, ale...), Lloris (patrz: Neuer), Hart, Szczesny, De Gea, Courtuis (nie wiem czy dobrze napisałem), Ter Stegen, Beno, Guaita, Diego Alves, Stekelenburg, etc.

0

Alexis "nurek" Sanchez, znowu dał popis...

0

Nie lubię szwabskich klubów, ale Pepowi zyczę jak najlepiej. Może kiedyś spotkamy się w finale LM. :)

0

Jedno jest pewne... Pep to nie Txiki i nie będzie chciał nam podpierdzielić zawodników.

0

Chciałbym żeby Barca zagrała kiedyś 2 napastnikami, bez skrzydłowych - ciekawe co by z tego wyszło.

VV
PO. Alves - ŚO. Puyol & Pique - LO. Alba
DP. Busquets
PP. Cesc - ŚP. Xavi - LP. Iniesta
N. Messi - N. Villa

0

U nas nie ma listy kontuziowanych, a na stronie Realu tabeli... Ciekawe dlaczego. xd

0

VV potrzebuje jakąś konkurencje. Nie oszukujmy się Pinto już nie jest w stanie zagrozić Victorowi.

Barca powinna kupić Neuera. Wysoki, całkiem młody, nogami nauczyłby się grać. Do wyjecią za jakieś 35/40 mln. Było nas stać na Alexisa "nurka" Sancheza to tez bedzie nas stac na Neuera.

0

Jeśli kupować bramkarza to tylko Neuera.

0

@TheBlues and Barca

Masz racje, Czelsi gra taki ofensywny football, ze nie są w stanie strzelić gola Swansei.
Coraz gorzej idzie im także stawianie autobusów bo dali sobie strzelić 2 gole.

Tak więc morał jest taki - Romek musi wydać jeszcze z 300 baniek na zawodników, inaczej Czelsi będzie musiała walczyć o utrzymanie w lidze.

0

Pep nie dojdzie do The Bus z dwóch powodów:

1) Nie umie stawiać autobusów, a jak wiemy Czelsi robi to najlepiej.
2) Będzie (prawdopodobnie) chciał dojść do drużyny z przyszłością. Gdy Romkowi się znudzi to odejdzie, a Czelsi bedzie walczylo o otrzymanie w BPL.

0

Co on odpierdziela... xd

0

"Tomáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu"

Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano.

Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał."

Zaczyna się...

0

@Dinio

Zebyś się nie ździwił jak Argentyna wygra MŚ, ma potencjał i kilku świetnych zawodników (Messi, Aguero, Higuain, Di Maria, etc). :)

0

To co, bijemy rekordzik 9:0 z L'Hospitalet? Jeszcze tylko 6 goli. :D

0

@MontelQ

Też bym chciał żeby kiedyś zagrał w Barcie... tylko szejki go tanio nie puszczą.

0

The Bus niech się zajmie stawianiem autobusów w meczach, a nie transferem Davida.

0

Nie no, Judasz ma racje, piękny, bogaty, skromny, najlepszy piłkarz na świecie Cristiano Żelardo zasługuje na ZP w tym roku...

0

Nie no... on jest zajebisty.

0

Ja pierdziele...

0

"- To on oddawał szczał?
To dlaczego ja powiedziałem Pinto?"

Skad oni tego komentatora wzieli? xd

0

Mariano, Puziol, Wila. -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?