kodi77
Dołączył/a: luty 2013
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gacek5 ale bekę styrałeś byczq
0
Ciekawe czy ten gość od przygotowania fizycznego przyjdzie z Flickiem
4
Ja mam w głowie tylko jedno pytanie dlaczego zawsze nam się przytrafiają takie rzeczy
0
Jedziemy z tym trzeba się wkoncu pokazać po paru latach posłuchy ! VEB !
0
Znowu z pedrim na skrzydle ? Tylko w Barcelonie takie numery, pewnie meczenie buly.. skład powinien być taki jak ostatnio
0
NIE PODNIECAJCIE SIĘ pod koniec 1 połowy dokładnie w taki sam sposób w polu karnym chusteczek skonczył spotkanie
0
@kacper_fcb były momenty że skrzydłowi byli zdrowi i też Pedri albo Gavi byli wystawiani na skrzydło
5
Prawda jest taka że jak gramy 433 to grajmy Felixem i Raphinia/Yamalem a nie kombinowanie i upychanie Pedriego na skrzydło
0
Jedziemy dzisiaj z Napoli! VEB
1
Na dzień dzisiejszy Busi tyłem szybciej biega od Lewego
3
Kontuzja lewy Raphinia De jong Pedri świetnie…
0
@pride1899 wiem ale tak mi się napisało każdy zrozumiał
8
Inigo Martinez wędka w drugiej połowie
0
Mam pytanie chce kupić PlayStation plus do ps5 jest gdzieś subskrypcja 3 miesięczna w miarę dobrej cenie ? Wolał bym to zrealizować jako kod bo na stronie ps drogo to wychodzi
1
Atletico krzyknie 100 mln za Felixa a City 30 mln za Cancelo a my musimy dalej schodzić z wynagrodzeń wiec ciężar
0
Ter Stegen jaki fajny jak sobie zanucił
1
@takisobiektos Tyle co Sergi Roberto do prawego obrońcy
1
Do twej bujnej czupryny znosimy błaganie weź Sergiego Roberto do Aston Villi Mateu Alemanie
19
Dla mnie wczoraj najpiękniejsze było jak kibice skandowali Oleee i Raphinia w tej akcji dołożył bramkę
0
Najgorsze jest to ze dwóch Portugalczyków się zawinie po sezonie
0
Roberto wali babole mecz temu i z automatu teraz pierwszy skład… lepiej jakby zagrali na 3 obrońców z wahadłami to Czavi dalej przy swoim byle by bronić wynik
0
@Striker w którym sezonie Felix był lepszy od Ansu? Chyba coś mnie ominęło
0
@mkord No wróci do nas pewnie za to Felix jak zagra dobry sezon to przyjdą po niego kluby które zaoferują Atletico więcej kasy od nas
0
@Striker No właśnie patrząc na liczby to chyba nie za bardzo
0
@mkord jest to drużyna która jak będzie chciała to moze po sezonie na niego wyłożyć spora kasę
1
Nie ze coś mam do Felixa bo mu kibicuje ale jaki jest sens wypożyczania piłkarza na rok bez opcji wykupu i oddawania Ansu na wypożyczenie? Przypuśćmy ze Felix będzie miał mega dobry sezon to Atletico nam go nie odda za grosze i wróci do nich albo ktoś przyjdzie i wyłoży za niego dobre siano. Ogrywamy piłkarza Atletico zamiast postawić na Ansu
13
@AllBundy Deco kozak grał
16
Wiadome już na co Laporta brał te dźwignie
1
@Antimadridista_WR sterydy najlepiej teścia krótkiego
0
Teraz wraca Raphinia po zawieszeniu ciekawe czy posadzi Yamala w meczu z Osasuna na ławce