3

Niech Inter smaruje tyłek cebulą bo idziemy po nich jutro !!

10

Inter musi w lidze grać pierwszym składem my porotujemy w weekend, będzie dobrze awansujemy !

0

Myślicie że przy tryplecie i zastrzyku pieniędzy z pucharów Barcelona by wróciła do zasady 1:1 ?

15

Kiedyś lubiałem Aspasa ale dwa ostatnie mecze z nami straciłem do niego szacunek podła menda

3

Inigo to jest ciężki kot

6

Kurde co jak co Pedri jest świetny ale rzutów rożnych nie powinien wykonywać od kilku meczy co rożny to bramkarz wszystko wyłapuje

1

Martwi trochę Araujo mało na niego stawia Hansi żeby się nie okazało że się zawinie

0

Ja się pytam gdzie jest realmadryt tv ?

1

Ale cicho ostatnimi czasy na la Rambli żadnych kontrowersji w naszym klubie

2

Ani ID ani paszport, robię tą bułę jak Marcus Rashford

0

Z Barceloną jak chcesz zdobyć punkty to najlepiej się cała drużyna zamurować

1

@MateS ja Wojtka, zajarali by razem szluga przy wyjściu z przedszkola

0

Jak wejść na strumyka jaka końcówka ?

0

Jak wejść na strumyka ?

0

@MesQueUnClub96 jak się ktoś ciebie pyta czy obciągniesz to się zgadzasz ?

0

@BulaKG post pod zielone, lubię to

9

Tu się nikt nie śmieje z Viniciusa pod względem koloru skóry tylko przez to jakim jest prostakiem chyba takiego obrzydzenia do nikogo nie czułem

3

Mam przeczucie że zarejestrują Olmo pewnie wydłużyła im La liga termin o te dwa dni co pisali w mediach, nie chce mi się wierzyć żeby aż tak się ośmieszyć. Tak to juz by było coś oficjalnego a tu cisza

1

@Kapitan9 oczywiscie ze Lautaro Martinez

4

W skrócie Pedri jest przejebany

0

@abram3k zawodnicy zderzyli się głowami i w przepisach pozwala na jeszcze jedną zmianę więcej

1

Rodado z Wisły bije na głowę Kyliana zabojada

0

Ale gwałt na realu w pełni zdominowani a Mbappe to nawet nie komentuje b klasa

0

Gerard martin po raz kolejny udowadnia że nie nadaje się do grania i nas

0

Beka była a Real wygra i tylko 3 punkty straty

0

Na śmietankowej tyle newsow ostatnio więc dlaczego nie napiszą że wczoraj Mbappe wściekły po gwizdku odrazu pobiegł do szatni i nie świętował z piłkarzami wygranej

3

@barcanawieki wirtz mówił w wywiadzie że jest fanem Barcelony od dziecka

3

Moim zdaniem nie chodzi w tej sytuacji o konflikt realu z UEFA jak sobie tłumaczą na notatniku, tylko w dłużej mierze o zachowanego Viniciusa na boisku i po za nim jego zaczepki w stronę sędziów piłkarzy i kibiców plus jego sarkazm, widać to w jego każdym meczu po prostu brakuje mu pokory i traci na tym dwa razy. Cristiano był jaki był ale nie kojarzę go z tego że w każdym meczu odstawiał taką szopkę jak Vini

2

Co to za piłkarz ?
Jest czarnoskóry
Nigdy nie wygrał złotej piłki
Płaczę przy każdym kontakcie z przeciwnikiem
Wyzywa sędziów i zawodników bez żadnej kartki
Prowokuje kibiców drużyny przeciwnej
Do wczoraj myślał że wygra złotą piłkę

10

Szkoda że się dowiedział ciekawe jak by wyglądał jakby się na gali dowiedział że Rodri wygrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?