kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Azpilicueta marzenie takie charaktery są potrzebne w tym klubie !
18
Wielki Luuk De Jong :)
1
@Firestone dziwić się ? Jak od nowego sezonu pensja Frenkie według niektórych dziennikarzy ma wzrosnąć do 25 baniek he.
1
@Firestone albo podbija cenę, albo daje do zrozumienia Frenkiemu że jak obniży kontrakt który automatycznie wzrasta od nowego sezonu to zostanie.
0
@Sulimo jeszcze jest drugie dno tego wszystkiego, bo pensja De Jonga od nowego sezonu automatycznie wzrasta więc może jak obniży wynagrodzenie to zostanie.
1
Już za późno chyba na podbijanie ceny ale Laporta pajacuje.
0
95 % jak De Jong w Maju...
0
@doc Lenglet ?;)
12
Czekamy
0
@Messibestplayerintheworld zawodnik ma ważny kontrakt z Leeds a Chelsea daje lepszą kasę tyle że Raphinha woli Barcelone. W przypadku odmowy zawodnika pójścia do Chelsea , klub albo musi go zostawić do końca kontraktu albo dogadać się z Barceloną za mniejszą kasę. Poczekamy, zobaczymy.
0
A to już Raphinha w Barcelonie ? Póki co Gerard Romero tylko mocno o tym trąbił , Fabrizio Romano, Mateo Moretto , David Ornstein poki co z dystansem czekają na rozwój sytuacji.
1
@kuz nie no wykonanie jest profesjonalne to fakt he :)
2
Hmmm :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W czysto piłkarskich aspektach w których Raphinha jest lepszy od Dembele jest nie wiele natomiast na plus zdecydowanie ułożona noga , mega dobre centry, bardzo dobry strzał , spoko drybling i tutaj napewno przeważa nad Dembele. Tyle że jest mnóstwo istotnych innych aspektów nad którymi Raphinha przeważa nad Ousmanem min : mądrzejszy cymbał , nie łamie się na każdym kroku.. tylko ta cena kuźwa no nie jest warty 60 mln według mnie.
6
Barça dostaje od funduszu Sixth Street 207,5M€ za 10% praw TV na 25 lat. Księgowo zapisuje 267M€ zysku (rewaloryzacja praw do 2047). W zamian odda Amerykanom min. 400M€.
Ta „palanca” zmniejsza negatywny majątek netto Barçy do -433M€.
Potrzeba jeszcze +400M€ przychodu w lipcu (15% praw TV i BLM), żeby w sierpniu klub mógł wyjść na mercato transferowe bez hamulcowej reguły 3€ przychodu netto = 1€ wydatku. Duża sprzedaż (De Jong) da margines na duży transfer (Bernardo), albo oszczędności na lato 2023.
Rafał Lebiedziński.
0
Za pierwszą dźwignie transferów dokonywać nie możemy jak ktoś nie wie.
8
Jest i agencior Kessiego :)
Cieszę się tym transferem.
0
Deal done:)
2
Arthur Melo i te jego kuźwa kółeczka ala Szawi, ale on tu co niektórych zaczarował i oszukał na tej stronie w tym mnie skubaniec jeden.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W czym Frenkie jest lepszy od Solera ? O ile z Bernardo nie ma dyskusji bo Berni zjada obydwóch to Franek vs Soler można, zdecydowanie można dyskutować.
1
Temat Solera wraca :)
W Bernardo nie wierze.
1
Barca 40mln, Bayern 60 mln a więc Deal Done za 50 mln.
0
Ciekawe jak by Robciu Lewy do nas przyszedł to jakie staty po pierwszym sezonie by nabił i jak w ogóle by się zaadaptował.
0
Najlepszy darmowy transfer w świecie pilki ? Leo Messi do PSG , tak dobrze widzicie... Leo Messi do PSG:/
6
Zakończenie roku szkolnego ale to było beztroskie życie.
3
@Lautaro Nie jesteś sam , mam to samo:)
4
Brak porozumienia.
0
@Lisek albo jakieś komplikacje:)