0

Azpilicueta marzenie takie charaktery są potrzebne w tym klubie !

18

Wielki Luuk De Jong :)


1

@Firestone dziwić się ? Jak od nowego sezonu pensja Frenkie według niektórych dziennikarzy ma wzrosnąć do 25 baniek he.

1

@Firestone albo podbija cenę, albo daje do zrozumienia Frenkiemu że jak obniży kontrakt który automatycznie wzrasta od nowego sezonu to zostanie.

0

@Sulimo jeszcze jest drugie dno tego wszystkiego, bo pensja De Jonga od nowego sezonu automatycznie wzrasta więc może jak obniży wynagrodzenie to zostanie.

1

Już za późno chyba na podbijanie ceny ale Laporta pajacuje.

0

95 % jak De Jong w Maju...

0

@doc Lenglet ?;)

12

Czekamy

0

@Messibestplayerintheworld zawodnik ma ważny kontrakt z Leeds a Chelsea daje lepszą kasę tyle że Raphinha woli Barcelone. W przypadku odmowy zawodnika pójścia do Chelsea , klub albo musi go zostawić do końca kontraktu albo dogadać się z Barceloną za mniejszą kasę. Poczekamy, zobaczymy.

0

A to już Raphinha w Barcelonie ? Póki co Gerard Romero tylko mocno o tym trąbił , Fabrizio Romano, Mateo Moretto , David Ornstein poki co z dystansem czekają na rozwój sytuacji.

1

@kuz nie no wykonanie jest profesjonalne to fakt he :)

2

Hmmm :))


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W czysto piłkarskich aspektach w których Raphinha jest lepszy od Dembele jest nie wiele natomiast na plus zdecydowanie ułożona noga , mega dobre centry, bardzo dobry strzał , spoko drybling i tutaj napewno przeważa nad Dembele. Tyle że jest mnóstwo istotnych innych aspektów nad którymi Raphinha przeważa nad Ousmanem min : mądrzejszy cymbał , nie łamie się na każdym kroku.. tylko ta cena kuźwa no nie jest warty 60 mln według mnie.

6

Barça dostaje od funduszu Sixth Street 207,5M€ za 10% praw TV na 25 lat. Księgowo zapisuje 267M€ zysku (rewaloryzacja praw do 2047). W zamian odda Amerykanom min. 400M€.

Ta „palanca” zmniejsza negatywny majątek netto Barçy do -433M€.

Potrzeba jeszcze +400M€ przychodu w lipcu (15% praw TV i BLM), żeby w sierpniu klub mógł wyjść na mercato transferowe bez hamulcowej reguły 3€ przychodu netto = 1€ wydatku. Duża sprzedaż (De Jong) da margines na duży transfer (Bernardo), albo oszczędności na lato 2023.

Rafał Lebiedziński.

0

Za pierwszą dźwignie transferów dokonywać nie możemy jak ktoś nie wie.

8

Jest i agencior Kessiego :)
Cieszę się tym transferem.


0

Deal done:)


2

Arthur Melo i te jego kuźwa kółeczka ala Szawi, ale on tu co niektórych zaczarował i oszukał na tej stronie w tym mnie skubaniec jeden.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W czym Frenkie jest lepszy od Solera ? O ile z Bernardo nie ma dyskusji bo Berni zjada obydwóch to Franek vs Soler można, zdecydowanie można dyskutować.

1

Temat Solera wraca :)
W Bernardo nie wierze.


1

Barca 40mln, Bayern 60 mln a więc Deal Done za 50 mln.

0

Ciekawe jak by Robciu Lewy do nas przyszedł to jakie staty po pierwszym sezonie by nabił i jak w ogóle by się zaadaptował.

0

Najlepszy darmowy transfer w świecie pilki ? Leo Messi do PSG , tak dobrze widzicie... Leo Messi do PSG:/

6

Zakończenie roku szkolnego ale to było beztroskie życie.

3

@Lautaro Nie jesteś sam , mam to samo:)

4

Brak porozumienia.



0

@Lisek albo jakieś komplikacje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?