kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj się dowiemy bo będą wieczorem powolania
1
To ja też gdyby Polska odpadła kibicował bym Argentynie, ale tylko wtedy
5
Myślę że gdyby Polacy byli w finale to jeszcze większym sukcesem byłoby zwycięstwo. I wtedy mnie nie obchodzi że Messi gra w Argentynie i może wkoncu wygrać MS, mimo że to jest mój ulubiony piłkarz w takim meczu liczy się dla mnie tylko zwycięstwo Polski.
0
Nie. Wg mnie jest przereklamowany XD
0
Ale Masherano nie bedzie grał
1
coooooooooooooooooooooooooooooooo zrobił Griezman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
5-0 wygrana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba tak.
0
Ta ale to był pięciosetowy mecz bardzo zacięty i równie dobrze mógł go Nadal wygrać
4
Cieszysz się z czyjejś kontuzji? Brawo ty
0
Były juz dwie zmiany
1
CN.
0
Ok masz rację.
0
Inna noga.
0
Jakiego sezonowa to był żart :-)
0
Pewnie tak :-).
0
Coutinho oglądając ten mecz zaraz będzie żałować, że odszedł do Barcy :-)
2
Ale wiesz, że on jest Kolumbijczykiem :-)
60
On ma klauzule 20 mln.
3
https://www.fcbarcelona.com/videos/live live z prezentacji
0
Wątpię w to że Dembele będzie chciał być jokerem
1
Oni mają takie klauzule w Realu, że watpie
0
Czyli jednak będę mógł tu pisać w lutym. Dzięki Bartomeu!:-)
0
Mam nadzieję że to nie fake
0
Wydaje mi się że trochę za duża łapa jak na Coutinho
2
Ja zdania nie zmieniłem :-)
0
Ok sorry już nie będę. Tylko nie bij. :-)
0
Raczej może się odbyć a nie mogło
0
Ok.