1

Dzisiaj się dowiemy bo będą wieczorem powolania

1

To ja też gdyby Polska odpadła kibicował bym Argentynie, ale tylko wtedy

5

Myślę że gdyby Polacy byli w finale to jeszcze większym sukcesem byłoby zwycięstwo. I wtedy mnie nie obchodzi że Messi gra w Argentynie i może wkoncu wygrać MS, mimo że to jest mój ulubiony piłkarz w takim meczu liczy się dla mnie tylko zwycięstwo Polski.

0

Nie. Wg mnie jest przereklamowany XD

0

Ale Masherano nie bedzie grał

1

coooooooooooooooooooooooooooooooo zrobił Griezman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

5-0 wygrana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba tak.

0

Ta ale to był pięciosetowy mecz bardzo zacięty i równie dobrze mógł go Nadal wygrać

4

Cieszysz się z czyjejś kontuzji? Brawo ty

0

Były juz dwie zmiany

1

CN.

0

Ok masz rację.

0

Inna noga.

0

Jakiego sezonowa to był żart :-)

0

Pewnie tak :-).

0

Coutinho oglądając ten mecz zaraz będzie żałować, że odszedł do Barcy :-)

2

Ale wiesz, że on jest Kolumbijczykiem :-)

60

On ma klauzule 20 mln.

3

0

Wątpię w to że Dembele będzie chciał być jokerem

1

Oni mają takie klauzule w Realu, że watpie

0

Czyli jednak będę mógł tu pisać w lutym. Dzięki Bartomeu!:-)

0

Mam nadzieję że to nie fake

0

Wydaje mi się że trochę za duża łapa jak na Coutinho

2

Ja zdania nie zmieniłem :-)

0

Ok sorry już nie będę. Tylko nie bij. :-)

0

Raczej może się odbyć a nie mogło

0

Ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?