katalonia1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry i Eto'o nie są na pewno muzułmanami, to tak odnośnie tego co napisał Etoo9
0
a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!
0
nareszcie Barca liderem!
0
wczoraj rozwalił mnie ten tekst Iwańskiego że Guardiola jest rok starszy od wisły kraków :* ale chociaż się poprawił potem
0
sprawdzałam i Guardiola nie grał w tym meczu z Wisłą co wygrali.