a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!
a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!
Komentarze
0
Henry i Eto'o nie są na pewno muzułmanami, to tak odnośnie tego co napisał Etoo9
0
a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!
0
nareszcie Barca liderem!
0
wczoraj rozwalił mnie ten tekst Iwańskiego że Guardiola jest rok starszy od wisły kraków :* ale chociaż się poprawił potem
0
sprawdzałam i Guardiola nie grał w tym meczu z Wisłą co wygrali.
0
a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!
0
wczoraj rozwalił mnie ten tekst Iwańskiego że Guardiola jest rok starszy od wisły kraków :* ale chociaż się poprawił potem
0
nareszcie Barca liderem!
0
sprawdzałam i Guardiola nie grał w tym meczu z Wisłą co wygrali.
0
Henry i Eto'o nie są na pewno muzułmanami, to tak odnośnie tego co napisał Etoo9