kaszanka4400
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
według mnie Mata (mógł by zastępować Henrego lub Inieste ) no i nie wiem kto na środek , może ktoś z Barcy Atlethic
0
ej to właściwie jutro rano bedziemy wiedźieć jaki wynik meczu Barca z LA Galaxy ??? bo nie kminie tego czasu troche co jak kiedy :D
0
Chieć Romariem być to każdem jeden głupi by chciał , ale robić to nima komu .
0
A Jak pójdzie do pierdla ??
0
Sorry za Double Post , No I Figo oczywiśćie zdrajca , menda , i wogle wszystko co najgorsze
0
Mi Ronaldo kojarzy sie z Jego fryzurą (tą na czole ) grą w Brazyli , no i grą w Realu .Należy do kilku zawodników których szanuje z Realu (on , Cassilas , Raul ) a Nienawdzie Gago i Sergio Ramosa
0
Bardzo ciekawy news . ciekawe czy sie przyjaźnia
0
Jest jeszcze Bruno Alves
0
2bartek1 >>> tam jest inny czas, teraz u niech będzie poranek . (piątek rano w Polsce) Jak to w Polsce ?? gdzie ??
0
no to będziemy musieli kupić 2 pomocników (Bocznego , i środkowego ) obrońce . Silva , Poulsen , a obroncy to nie mam pojęcia
0
szczel11 >>> no masz racje są jeszcze młodzi , NO to skoro już to lewą wolałbym Silve , dalibyśmy więcej ale za to mógł by i grać za Inieste lub Henrego , lub nawet Xaviego . No i jeszcze Poulsena , może Pep odkrył w nim Talent
0
wujo444 >>> chociaż by Rueda , Dos Santos
0
Wole Ruede
0
wujo444 >>> niby jakie ??? Lewa Flanka tylko , ale tu nie musi występować Drogi Silva , Ribery , Czy Mata tylko jakiś wychowanek z Barcy B , a obrona ?? Gabi kontuzje , Caceres odchodzi , Henriqe niewiadomo jak sobie będzie radził , Marqez coraz częśćiej kontuzje , czyli zostaje tylko Puyol i Pique , Szkoda , Czychrynski był by idealnym wzmocnieniem
0
No Wysoki skubany jest , ale Pique wyższy
0
Co nas obchodzi transfer Arbeloaey do Realu , owszem poszukiwaliśmy Lewego obrońce , ale już mamy , i Arbelona nie był z nami powiązywany ...
0
jokerinio21 >>> weź wyjdz stąd , po co mamy sprzedawać młode , utalentowanego Keirrison którego dopiero kupiliśmy ?? Sylvihno odszedł już za darmo jakiś 1 miesiąc temu , Jorquer Wolał bym wymienić za dobrego Bramkarza z barcy B , Marqueza zostawić bo jest dobry , a przecież potrzebujemy długiej ławki
0
"Według szkoleniowca Czerwonych Diabłów, Florentino Péreza czeka kolejna galaktyczna klęska"
Piękne :D
0
Wreszcie może zobaczym bardziej podstawową 11 , Mam też nadzieje że chociaż w jednym meczu zagra Ibra , i strzeli coś
0
Wreszcie może zobaczym bardziej podstawową 11 , Mam też nadzieje że chociaż w jednym meczu zagra Ibra , i strzeli coś
0
Czak18 >>> Nie wiemy , każdy sie zastanawia kogo Pep powoła do swojego składy z Barcy B
0
Wcześniej Pique gadał ze Villa był by idealnym wzmocnieniem
0
Ja bym Wolał Rochine , Jeffrena , Muniese , Ruede , I może Dos Santosa
0
Świetnie Rueda rozgrywał piłke
0
Kolejny pajac co herb całuje :((( a myślałem że tacy to tylko w Realu :(((((
0
Znowu Rapid :((( przedchwilą sciagełm z Rapida u musze czekać znowu
0
No dla niego idealna , bo zarobił 45 mln i dostał lepszego napastnika
0
Pique pewnie ma większe bicka od Ibry
0
Szkoda że nie 200 meczy , taka okrągła liczba
0
A dlaczego Zlatana bedą prezentowali na Camp Nou , a Maxwella na mini estadi ????