O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 0

Komentarze

0

według mnie Mata (mógł by zastępować Henrego lub Inieste ) no i nie wiem kto na środek , może ktoś z Barcy Atlethic

0

ej to właściwie jutro rano bedziemy wiedźieć jaki wynik meczu Barca z LA Galaxy ??? bo nie kminie tego czasu troche co jak kiedy :D

0

Chieć Romariem być to każdem jeden głupi by chciał , ale robić to nima komu .

0

A Jak pójdzie do pierdla ??

0

Sorry za Double Post , No I Figo oczywiśćie zdrajca , menda , i wogle wszystko co najgorsze

Zobacz wszystkie

0

kabaretów ciąg dalszy :D

0

Skoro on chce tak grać z barceloną , to Barca kupi Ibre za 75 mln , wtedy Laporta Wyjdzie na hipokryte , Eto'o bedzie grał w Barcelona B (barca Atlethic ) albo na trybunach , Odejdzie za darmo do Milanu za rok

0

Pique pewnie ma większe bicka od Ibry

0

Czak18 >>> Nie wiemy , każdy sie zastanawia kogo Pep powoła do swojego składy z Barcy B

0

Mi Ronaldo kojarzy sie z Jego fryzurą (tą na czole ) grą w Brazyli , no i grą w Realu .Należy do kilku zawodników których szanuje z Realu (on , Cassilas , Raul ) a Nienawdzie Gago i Sergio Ramosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?