Skoro on chce tak grać z barceloną , to Barca kupi Ibre za 75 mln , wtedy Laporta Wyjdzie na hipokryte , Eto'o bedzie grał w Barcelona B (barca Atlethic ) albo na trybunach , Odejdzie za darmo do Milanu za rok
Mi Ronaldo kojarzy sie z Jego fryzurą (tą na czole ) grą w Brazyli , no i grą w Realu .Należy do kilku zawodników których szanuje z Realu (on , Cassilas , Raul ) a Nienawdzie Gago i Sergio Ramosa
Komentarze
0
według mnie Mata (mógł by zastępować Henrego lub Inieste ) no i nie wiem kto na środek , może ktoś z Barcy Atlethic
0
ej to właściwie jutro rano bedziemy wiedźieć jaki wynik meczu Barca z LA Galaxy ??? bo nie kminie tego czasu troche co jak kiedy :D
0
Chieć Romariem być to każdem jeden głupi by chciał , ale robić to nima komu .
0
A Jak pójdzie do pierdla ??
0
Sorry za Double Post , No I Figo oczywiśćie zdrajca , menda , i wogle wszystko co najgorsze
0
kabaretów ciąg dalszy :D
0
Skoro on chce tak grać z barceloną , to Barca kupi Ibre za 75 mln , wtedy Laporta Wyjdzie na hipokryte , Eto'o bedzie grał w Barcelona B (barca Atlethic ) albo na trybunach , Odejdzie za darmo do Milanu za rok
0
Pique pewnie ma większe bicka od Ibry
0
Czak18 >>> Nie wiemy , każdy sie zastanawia kogo Pep powoła do swojego składy z Barcy B
0
Mi Ronaldo kojarzy sie z Jego fryzurą (tą na czole ) grą w Brazyli , no i grą w Realu .Należy do kilku zawodników których szanuje z Realu (on , Cassilas , Raul ) a Nienawdzie Gago i Sergio Ramosa