1

Messi musiałby wygrać mundial i być mocniej naćpanym

0

kolega na zdj. wygląda jakby dużo pił...

0

jak można wejść poziom wyżej wygrywając puchar... czyli co? najlepszym bramkarzem jest Navas bo wygrał LM?

0

za 2 piłki nawet niech go sprzedadzą

2

5 razy lepszy niz gomes

0

montoya to jest drugi oleguer katastrofa

0

jak sanchez byl najlpeszy na boisku to ja jestem zidane

5

niech spada drewniak na maksa

1

HAHA WIELKI GWIZDOR TELLO DREWNO NA MAKSA NIC NIE OSIAGNAL TQAMN NAWET A WARUNKI CHCE STAWIAC DO ROBOTY NIECH SIE WEZMNIE TO ZOBCZYMY CZY BEDZIE WIDZIAL SZACUNEK

0

sancheza to pwinni sprzedac te jego bramki to jest wielki nic pedro ma tyle samo a gra duzo mniej

0

0

dajce do sciagniecia jak cos...

0

koke to w nos sie wali :D

0

wolałbym songa na srodku obrony chcociaz zamiast tej laski bartry :)

0

chciałbym ale wątpie :/

0

0

dacie download?

0

lewandowski strzela bramki z 5 metrów jak ma pociągnac druzyne (rep) gra pioch dziekuje i niech se gra w BVB

0

wrócił Vilanova i Villi już niema :((((((((

0

Oby zagrał Villa a nie Tello lub Alexis . Tello istniał tylko dzięki podaniom Messiego ostatnio więc...

0

Messi jakie piły dawał ulala" Tello bez tych podań to...

0

dobra i tak pilki nie kopna na camp nou...

0

nie lubie luja

0

fuck em

0

niewiem jak z sobotą dużo niewiadomych ale w mecz z milanem wierze!

0

Fajnie by Villa coś strzelił wtedy może by się do niego przekonali naprawdę

0

powinni go sprzedac i kupic neymara

0

Alves powinien byc zmieniony przy prowadzeniu w 2 polowie

0

4:1 typuje

0

lepszej 11stki nie mogą wystawic oby tak było ...żeby Villi nie wyrzucił tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?