kapitanbomba
Dołączył/a: styczeń 2011
Kalisz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi musiałby wygrać mundial i być mocniej naćpanym
0
kolega na zdj. wygląda jakby dużo pił...
0
jak można wejść poziom wyżej wygrywając puchar... czyli co? najlepszym bramkarzem jest Navas bo wygrał LM?
0
za 2 piłki nawet niech go sprzedadzą
2
5 razy lepszy niz gomes
0
montoya to jest drugi oleguer katastrofa
0
jak sanchez byl najlpeszy na boisku to ja jestem zidane
5
niech spada drewniak na maksa
1
HAHA WIELKI GWIZDOR TELLO DREWNO NA MAKSA NIC NIE OSIAGNAL TQAMN NAWET A WARUNKI CHCE STAWIAC DO ROBOTY NIECH SIE WEZMNIE TO ZOBCZYMY CZY BEDZIE WIDZIAL SZACUNEK
0
sancheza to pwinni sprzedac te jego bramki to jest wielki nic pedro ma tyle samo a gra duzo mniej
0
0
dajce do sciagniecia jak cos...
0
koke to w nos sie wali :D
0
wolałbym songa na srodku obrony chcociaz zamiast tej laski bartry :)
0
chciałbym ale wątpie :/
0
0
dacie download?
0
lewandowski strzela bramki z 5 metrów jak ma pociągnac druzyne (rep) gra pioch dziekuje i niech se gra w BVB
0
wrócił Vilanova i Villi już niema :((((((((
0
Oby zagrał Villa a nie Tello lub Alexis . Tello istniał tylko dzięki podaniom Messiego ostatnio więc...
0
Messi jakie piły dawał ulala" Tello bez tych podań to...
0
dobra i tak pilki nie kopna na camp nou...
0
nie lubie luja
0
fuck em
0
niewiem jak z sobotą dużo niewiadomych ale w mecz z milanem wierze!
0
Fajnie by Villa coś strzelił wtedy może by się do niego przekonali naprawdę
0
powinni go sprzedac i kupic neymara
0
Alves powinien byc zmieniony przy prowadzeniu w 2 polowie
0
4:1 typuje
0
lepszej 11stki nie mogą wystawic oby tak było ...żeby Villi nie wyrzucił tylko