O sobie

  • Zainteresowania klocki lego
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 5653
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 9

Komentarze

1

Messi musiałby wygrać mundial i być mocniej naćpanym

0

kolega na zdj. wygląda jakby dużo pił...

0

jak można wejść poziom wyżej wygrywając puchar... czyli co? najlepszym bramkarzem jest Navas bo wygrał LM?

0

za 2 piłki nawet niech go sprzedadzą

2

5 razy lepszy niz gomes

Zobacz wszystkie

5

niech spada drewniak na maksa

2

5 razy lepszy niz gomes

1

Messi musiałby wygrać mundial i być mocniej naćpanym

1

HAHA WIELKI GWIZDOR TELLO DREWNO NA MAKSA NIC NIE OSIAGNAL TQAMN NAWET A WARUNKI CHCE STAWIAC DO ROBOTY NIECH SIE WEZMNIE TO ZOBCZYMY CZY BEDZIE WIDZIAL SZACUNEK

0

kolega na zdj. wygląda jakby dużo pił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?