0

On ma racje, bramka nie powinna byc uznana !!!

0

Kun napewno nie przejdzie do barcy bo chce grać w atletico, które w tym sezonie może nieźle zamieszać :D

0

Jestem fanem Realu, ale Was szanuje, lecz po co piszecie że Real przegra? Na realmadrid.pl nikt nie pisze jak gra barca i tak powinno być też tutaj. Nie zapominajcie że Real jest mistrzem hiszpanii i najlepszym klubem piłkarskim XX wieku :D

0

valdes do domu my nie powiemy nikomu :D

0

Łatwa grupa, a Real może mieć problemy, ale moim zdaniem tylko z Zenitem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?