Jestem fanem Realu, ale Was szanuje, lecz po co piszecie że Real przegra? Na realmadrid.pl nikt nie pisze jak gra barca i tak powinno być też tutaj. Nie zapominajcie że Real jest mistrzem hiszpanii i najlepszym klubem piłkarskim XX wieku :D
Jestem fanem Realu, ale Was szanuje, lecz po co piszecie że Real przegra? Na realmadrid.pl nikt nie pisze jak gra barca i tak powinno być też tutaj. Nie zapominajcie że Real jest mistrzem hiszpanii i najlepszym klubem piłkarskim XX wieku :D
Komentarze
0
On ma racje, bramka nie powinna byc uznana !!!
0
Kun napewno nie przejdzie do barcy bo chce grać w atletico, które w tym sezonie może nieźle zamieszać :D
0
Jestem fanem Realu, ale Was szanuje, lecz po co piszecie że Real przegra? Na realmadrid.pl nikt nie pisze jak gra barca i tak powinno być też tutaj. Nie zapominajcie że Real jest mistrzem hiszpanii i najlepszym klubem piłkarskim XX wieku :D
0
valdes do domu my nie powiemy nikomu :D
0
Łatwa grupa, a Real może mieć problemy, ale moim zdaniem tylko z Zenitem.
0
Jestem fanem Realu, ale Was szanuje, lecz po co piszecie że Real przegra? Na realmadrid.pl nikt nie pisze jak gra barca i tak powinno być też tutaj. Nie zapominajcie że Real jest mistrzem hiszpanii i najlepszym klubem piłkarskim XX wieku :D
0
On ma racje, bramka nie powinna byc uznana !!!
0
Łatwa grupa, a Real może mieć problemy, ale moim zdaniem tylko z Zenitem.
0
valdes do domu my nie powiemy nikomu :D
0
Kun napewno nie przejdzie do barcy bo chce grać w atletico, które w tym sezonie może nieźle zamieszać :D