kamilek14henry
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jelenia Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja też tak myśle horang.Może i kupimy ibre?
0
Lepiej by było jakby kupili bramkarza.
0
Ja myśle że się nie zgodzą bo za messiego trzeba dać o wiele więcej:).
0
Mysle że kontrakt dojdzie do skutku.A jak nie to z pewnością można się spodziewać innego dużego transferu:)
0
Jak to nie jego wina to przecież ktoś go musi bronić bo inaczej wszyscy mieli by mu zazłe zo to się stało!!
0
Wcale nie jest to wina Valdesa tylko obrony.Poprostu muszą się postarać w rewanżu
::)
0
Szkoda troche że do tego nie doszło.
0
Ja też mam taką nadzieję!
0
Niech gra jak gra, ale w Barcelonie:)
0
Myślę że Barca zacznie ostro od 1 minuty
0
Ja też oglądałem.Poczekajmy na rewanż>barca $obie poradzi:)
0
I niech tak zostanie! ave barca
0
Niech go nia sprzedają bo z niego wyrośnie potężny talent.A z drugiej strony przecież Villarreal to rywal w La Liga.::)
0
Szkoda że Giovani odszedł z Barcelony do Tottenhamu.Barca musi się postarać o kogoś na jego miejsce:)
0
Eto'o niech zostanie w barcelonie na wieki.Ale musi do niego dołączyć ktoś taki jak Villa.:)
0
Liczę na to że Barca jakoś poradzi sobie z Atletico bez Iniesty
0
Jeżeli na camp nou przybędzie ribery to Titi może usiąść na ławke!:]