9 czerwca 2009, 14:52
0
ja też tak myśle horang.Może i kupimy ibre?
7 marca 2009, 10:35
Lepiej by było jakby kupili bramkarza.
7 marca 2009, 10:32
Ja myśle że się nie zgodzą bo za messiego trzeba dać o wiele więcej:).
2 marca 2009, 13:37
Mysle że kontrakt dojdzie do skutku.A jak nie to z pewnością można się spodziewać innego dużego transferu:)
28 lutego 2009, 11:44
Jak to nie jego wina to przecież ktoś go musi bronić bo inaczej wszyscy mieli by mu zazłe zo to się stało!!
28 lutego 2009, 11:41
Wcale nie jest to wina Valdesa tylko obrony.Poprostu muszą się postarać w rewanżu ::)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ja też tak myśle horang.Może i kupimy ibre?
0
Lepiej by było jakby kupili bramkarza.
0
Ja myśle że się nie zgodzą bo za messiego trzeba dać o wiele więcej:).
0
Mysle że kontrakt dojdzie do skutku.A jak nie to z pewnością można się spodziewać innego dużego transferu:)
0
Jak to nie jego wina to przecież ktoś go musi bronić bo inaczej wszyscy mieli by mu zazłe zo to się stało!!
0
Wcale nie jest to wina Valdesa tylko obrony.Poprostu muszą się postarać w rewanżu
::)
0
Jak to nie jego wina to przecież ktoś go musi bronić bo inaczej wszyscy mieli by mu zazłe zo to się stało!!
0
ja też tak myśle horang.Może i kupimy ibre?
0
Mysle że kontrakt dojdzie do skutku.A jak nie to z pewnością można się spodziewać innego dużego transferu:)
0
Ja myśle że się nie zgodzą bo za messiego trzeba dać o wiele więcej:).