kamil29
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Miłakowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest!!! Już w tamtym roku mogli go kupić!! Ale jest git!!
0
Hahaha, mamy to! Upragnione mistrzostwo!!!! Visca el Barca!!
0
Wreszcie... myślałem ze nie wytrzymam. 3 punkty nasze:)
0
Zabrakło szczęścia. Barca rozegrał bardzo dobry mecz, ale pierwszy spotkanie było decydująca. Gdyby nie gol Milito strzelony na spalonym w pierwszym meczu dziś bylibyśmy w finale! Ale nie mówmy teraz o błędach. Inter zagrał taktycznie i to przyniosło im efekt. Teraz musimy ligę wygrać!!
Visca el Barca!!
0
Boję się tego meczu, ale wierzę w piłkarzy jakich posiada FC Barcelona.
Musicie wygrać 2:0!!!
Visca el Barca!! Pokażcie kto rządzi w Europie!!!
0
do końca meczu było jeszcze 6 sekund, a Barca rozpoczynała ciekawy kontratak. Sędzia przerwał i zakończył grę :(!
0
Podajcie jakiś działający link. Chciałbym zobaczyć ostatnie minuty. Z góry dzięki :)
Visca el Barca!
0
Wspaniała pierwsza połowa meczu. Ale Arsenal będzie walczył by wyrównać na 3:3. Mam nadzieję, że Barca nie popełni takich błędów jak w pierwszym meczu i nie pozwolą rywalom zremisować. Jak będzie 3:3 to nie awansujemy. Jednak wierzę w chłopców! Visca el Barca!!!
0
Dobry mecz Barcy. Bojan, Messi i Abidal zagrali bardzo dobrze, jak przystało na piłkarzy mistrza Hiszpanii. Teraz dwa trudne mecze- Arsenal i Real. Mam nadzieję, ze zwyciężymy.
Visca el Barca:)
0
Zlatan fajnie gola strzelił!
0
Dobry zawodnik! Witamy!
0
Ja bym na miejscu władz Barcy nie podpisywał długoterminowej umowy z Pepem. Zobaczymy jak spisze się on w kolejnym sezonie. Lepiej poczekać do końca kontraktu.
0
Już jest:)
0
Oglądam prezentacje!! Ibra z 9:)
0
Super!!!!! Jak się cieszę!
0
1:0 Bojan!!!!!!!!!!!
0
Fajnie jakby Zlatan, był w Barcelonie, ale nie takim kosztem. Dziennik AS ustalił, że transakcja Barcelone będzie kosztować 87,5 milionów. Po co dajemy 45 milionów i dwóch świetnych piłkarzy?? Powinni zmniejszyć pieniądze lub zostawić jednego piłkarza.
0
Do bry transfer. Wreszcie kogoś kupiliśmy!!!
0
Ja najbardziej chciałbym ujrzeć w koszulce Barcy Riberego, ponieważ on dobrze zastąpi Henrego, który ma już swoje lata. Dlatego o Francuza najbardziej bym się starał. Transfer Villi nie jest aż tak potrzebny bo środkowego napastnika mamy dobrego- jest nim Eto'o!
0
mam nadzieję, że nie kłamią!!
Oby Villa został piłkarzem FC Barcelony!!
0
Mam nadzieję, że to prawda:)
0
ja gdy strzelili gola popłakałem się. Jednak to był wspaniały moment!
Świetny komentarz!!!!!!
0
Nie kupujcie go!!!! Lepiej kasę wydać na Ville
0
Ja nie wiem po co Barca za wszelką cenę chce pozbyć się Eto, a kupić Zlatana. Wolałbym Eto. Pokazał w tym sezonie że jest w formie. Według mnie Zlatan nie jest nam potrzebny. Eto jest o wiele szybszy i bardziej bramkostrzelny.
Chciałbym, ze do nas trafił albo Ribery albo silva. Chociaż wolałbym bardziej Francuza. Jednak z transferu Silvy także bym się cieszył.
Visa el Barca!
0
Niech wraca jak najszybciej! Jest on ważnym zawodnikiem dla FC Barcelony!
0
Hahahha wygraliśmy!! a tak się kibice Manchesteru się mądrzyli:0
Visca el Barca!!!!! Messi!!!!
0
po golu Iniesty zwariowałem, darłem się! Ale jesteśmy w finale! Jak to mówią: "Szczęście sprzyja lepszym"
Visca el Barca!
0
Barcelona grała cudnie! Oby tak było z Chelsea (proszę)
Real ośmieszony, przegrywa 2:6!
Visca el Barca!! Messi!!
0
2:5 Messi!!! Uwielbiam Was!
Visca el Barca!
0
real wygrywa 3-1:( Kurdę
Barce czeka trudny tydzień, oby go wytrzymała.