0

Jest!!! Już w tamtym roku mogli go kupić!! Ale jest git!!

0

Hahaha, mamy to! Upragnione mistrzostwo!!!! Visca el Barca!!

0

Wreszcie... myślałem ze nie wytrzymam. 3 punkty nasze:)

0

Zabrakło szczęścia. Barca rozegrał bardzo dobry mecz, ale pierwszy spotkanie było decydująca. Gdyby nie gol Milito strzelony na spalonym w pierwszym meczu dziś bylibyśmy w finale! Ale nie mówmy teraz o błędach. Inter zagrał taktycznie i to przyniosło im efekt. Teraz musimy ligę wygrać!!

Visca el Barca!!

0

Boję się tego meczu, ale wierzę w piłkarzy jakich posiada FC Barcelona.

Musicie wygrać 2:0!!!

Visca el Barca!! Pokażcie kto rządzi w Europie!!!

0

do końca meczu było jeszcze 6 sekund, a Barca rozpoczynała ciekawy kontratak. Sędzia przerwał i zakończył grę :(!

0

Podajcie jakiś działający link. Chciałbym zobaczyć ostatnie minuty. Z góry dzięki :)

Visca el Barca!

0

Wspaniała pierwsza połowa meczu. Ale Arsenal będzie walczył by wyrównać na 3:3. Mam nadzieję, że Barca nie popełni takich błędów jak w pierwszym meczu i nie pozwolą rywalom zremisować. Jak będzie 3:3 to nie awansujemy. Jednak wierzę w chłopców! Visca el Barca!!!

0

Dobry mecz Barcy. Bojan, Messi i Abidal zagrali bardzo dobrze, jak przystało na piłkarzy mistrza Hiszpanii. Teraz dwa trudne mecze- Arsenal i Real. Mam nadzieję, ze zwyciężymy.

Visca el Barca:)

0

Zlatan fajnie gola strzelił!

0

Dobry zawodnik! Witamy!

0

Ja bym na miejscu władz Barcy nie podpisywał długoterminowej umowy z Pepem. Zobaczymy jak spisze się on w kolejnym sezonie. Lepiej poczekać do końca kontraktu.

0

Już jest:)

0

Oglądam prezentacje!! Ibra z 9:)

0

Super!!!!! Jak się cieszę!

0

1:0 Bojan!!!!!!!!!!!

0

Fajnie jakby Zlatan, był w Barcelonie, ale nie takim kosztem. Dziennik AS ustalił, że transakcja Barcelone będzie kosztować 87,5 milionów. Po co dajemy 45 milionów i dwóch świetnych piłkarzy?? Powinni zmniejszyć pieniądze lub zostawić jednego piłkarza.

0

Do bry transfer. Wreszcie kogoś kupiliśmy!!!

0

Ja najbardziej chciałbym ujrzeć w koszulce Barcy Riberego, ponieważ on dobrze zastąpi Henrego, który ma już swoje lata. Dlatego o Francuza najbardziej bym się starał. Transfer Villi nie jest aż tak potrzebny bo środkowego napastnika mamy dobrego- jest nim Eto'o!

0

mam nadzieję, że nie kłamią!!

Oby Villa został piłkarzem FC Barcelony!!

0

Mam nadzieję, że to prawda:)

0

ja gdy strzelili gola popłakałem się. Jednak to był wspaniały moment!

Świetny komentarz!!!!!!

0

Nie kupujcie go!!!! Lepiej kasę wydać na Ville

0

Ja nie wiem po co Barca za wszelką cenę chce pozbyć się Eto, a kupić Zlatana. Wolałbym Eto. Pokazał w tym sezonie że jest w formie. Według mnie Zlatan nie jest nam potrzebny. Eto jest o wiele szybszy i bardziej bramkostrzelny.

Chciałbym, ze do nas trafił albo Ribery albo silva. Chociaż wolałbym bardziej Francuza. Jednak z transferu Silvy także bym się cieszył.

Visa el Barca!

0

Niech wraca jak najszybciej! Jest on ważnym zawodnikiem dla FC Barcelony!

0

Hahahha wygraliśmy!! a tak się kibice Manchesteru się mądrzyli:0

Visca el Barca!!!!! Messi!!!!

0

po golu Iniesty zwariowałem, darłem się! Ale jesteśmy w finale! Jak to mówią: "Szczęście sprzyja lepszym"

Visca el Barca!

0

Barcelona grała cudnie! Oby tak było z Chelsea (proszę)

Real ośmieszony, przegrywa 2:6!

Visca el Barca!! Messi!!

0

2:5 Messi!!! Uwielbiam Was!

Visca el Barca!

0

real wygrywa 3-1:( Kurdę

Barce czeka trudny tydzień, oby go wytrzymała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?