Zabrakło szczęścia. Barca rozegrał bardzo dobry mecz, ale pierwszy spotkanie było decydująca. Gdyby nie gol Milito strzelony na spalonym w pierwszym meczu dziś bylibyśmy w finale! Ale nie mówmy teraz o błędach. Inter zagrał taktycznie i to przyniosło im efekt. Teraz musimy ligę wygrać!!
Ja bym na miejscu władz Barcy nie podpisywał długoterminowej umowy z Pepem. Zobaczymy jak spisze się on w kolejnym sezonie. Lepiej poczekać do końca kontraktu.
Komentarze
0
Jest!!! Już w tamtym roku mogli go kupić!! Ale jest git!!
0
Hahaha, mamy to! Upragnione mistrzostwo!!!! Visca el Barca!!
0
Wreszcie... myślałem ze nie wytrzymam. 3 punkty nasze:)
0
Zabrakło szczęścia. Barca rozegrał bardzo dobry mecz, ale pierwszy spotkanie było decydująca. Gdyby nie gol Milito strzelony na spalonym w pierwszym meczu dziś bylibyśmy w finale! Ale nie mówmy teraz o błędach. Inter zagrał taktycznie i to przyniosło im efekt. Teraz musimy ligę wygrać!!
Visca el Barca!!
0
Boję się tego meczu, ale wierzę w piłkarzy jakich posiada FC Barcelona.
Musicie wygrać 2:0!!!
Visca el Barca!! Pokażcie kto rządzi w Europie!!!
0
Dobry zawodnik! Witamy!
0
do końca meczu było jeszcze 6 sekund, a Barca rozpoczynała ciekawy kontratak. Sędzia przerwał i zakończył grę :(!
0
Ja bym na miejscu władz Barcy nie podpisywał długoterminowej umowy z Pepem. Zobaczymy jak spisze się on w kolejnym sezonie. Lepiej poczekać do końca kontraktu.
0
No i mamy półfinał, teraz czas na Chelsea!
Visca el Barca!
0
Barcelona grała cudnie! Oby tak było z Chelsea (proszę)
Real ośmieszony, przegrywa 2:6!
Visca el Barca!! Messi!!