O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jest!!! Już w tamtym roku mogli go kupić!! Ale jest git!!

0

Hahaha, mamy to! Upragnione mistrzostwo!!!! Visca el Barca!!

0

Wreszcie... myślałem ze nie wytrzymam. 3 punkty nasze:)

0

Zabrakło szczęścia. Barca rozegrał bardzo dobry mecz, ale pierwszy spotkanie było decydująca. Gdyby nie gol Milito strzelony na spalonym w pierwszym meczu dziś bylibyśmy w finale! Ale nie mówmy teraz o błędach. Inter zagrał taktycznie i to przyniosło im efekt. Teraz musimy ligę wygrać!!

Visca el Barca!!

0

Boję się tego meczu, ale wierzę w piłkarzy jakich posiada FC Barcelona.

Musicie wygrać 2:0!!!

Visca el Barca!! Pokażcie kto rządzi w Europie!!!

Zobacz wszystkie

0

Dobry zawodnik! Witamy!

0

do końca meczu było jeszcze 6 sekund, a Barca rozpoczynała ciekawy kontratak. Sędzia przerwał i zakończył grę :(!

0

Ja bym na miejscu władz Barcy nie podpisywał długoterminowej umowy z Pepem. Zobaczymy jak spisze się on w kolejnym sezonie. Lepiej poczekać do końca kontraktu.

0

No i mamy półfinał, teraz czas na Chelsea!

Visca el Barca!

0

Barcelona grała cudnie! Oby tak było z Chelsea (proszę)

Real ośmieszony, przegrywa 2:6!

Visca el Barca!! Messi!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?