0

Poszukuje transmisji z komentarzem Sergiusza Ryczela ale la pro Barceloński komentarz :) Ktoś wyszukał już na necie?

0

10patryk10 zainstaluj sopcast 3.0.3 zaloguj jako anonimowy, wlacz soccer-live.pl ,wlacz sobote , mecz barca-betis,nakieruj public sport z sopcasta i gdzies tak równo o 20.00 :D powodzenia

0

Chłopaki bądzmy optymistami :D Pep wie co robi ;p Mecz sie rozkreci i będą emocje pozniej wejdzie messi i będzie wszystko jasne :D

0

Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barça-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D

0

Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barca-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D

0

Chłopie w Gran Derby atmosfera była 2 razy większa bo jak ja oglądałem na C+ to nie słyszałem naszych komentatorów bo kibice zagłuszali :p

0

W dugiej połowie pewnie wejdzie iniesta ,gdzies za Guddiego i wtedy gra będzie jeszcze lepsza :D

0

Dobrze jest panowie :D Liczymy na wiecej bramek :d

0

Kubafcb - Jak spokojnie Ludzie macie mózg?? Macie gooooooooogle??

0

Kurde matko z córką trzymajcie mnie! Ten temat wałkowany był tyle razy! Poco sie pytacie o linki jak macie czarno na białym...... !

ROJADIRECTA.COM ---> Nawet na 256 mb

SOCCER-LIVE.PL

0

hehe Chłopaki świeny artykuł jak zawsze (M_k) - Normalnie jak jakis pisarz,poeta.. :D Uwielbiam takie zapowiedzi przedmeczowe ,bo atmosfera jest zawsze ciekawsza ,a przeciez o to w tym wszystkim chodzi.

WyGRAMY panowie z 3-0 to będzie swietny meczyk. Zapewniam was ;p

0

Czy moze mi ktos pomóc bo kiedy wlaczam sopcasta canal+ to buforuje sie do 100 % i nie ma dzwieku ani obrazu a pisze PLAY czyli dziala co mam zrobic????????????

0

Dlaczego niedziala canal + na sopcascie????

0

Dumny i tyle ;d

0

Ja osobiście ,lekko odbiegając od tematu, chciałem podziekować z całego serca wszystkim osobą które dbaja o nasz serwis fcbarca.com ,wszystkich (administratorów,kompilatorów,grafików,uploaderów,newsmanów,i innym przydatnym osobom zasłużonych dla serwisu) Wkładacie wielką prace w to co robicie ,a przede wszystkim całe serce do tego najpiękniejszego klubu `Fcbarcelona` byłem kiedyś kompilatorem ,i wiem ,że to ciężka praca i regularność, więc docańmy to ,że wy pomimo szkoły,pracy wykazujecie sie regularnością.. To najlepsza strona jaką widziałem :D Każda inna strona taka jak np. chelsea.pl w porównaniu do naszej to słabizna.Tutaj newsy dochodzą bardzo szybko ,wszystko dzieje się jakbym był w Hiszpanii ;p CZat ,kompilacje pomeczowe itd to wszystko po to, aby atmosfera była jeszcze lepsza.. :D:D Tak trzymajcie jesteście najlepsi;p Jeszcze raz dziękuje A co do dzisiejszego meczu to będzie 3-0 ;D Visca el Barca Barca Campeone

0



Co do meczu to będzie 3-0 A swoja drogą to chciałbym ,żebyście obejrzeli tą kompilacje o Tytule 'Good Bye Ronaldinho' . On był kimś wielkim przy oglądaniu tej kompilacii łzy i emocje jak bym stracił kogoś najblizszego ;/ Muzyka jest wprost idealna Błagam was obejrzcie to a nie pożałujecie,wczujcie się w ten klimat ;0



P.S I love you Ronaldinho and Visca el Barca

0

Chłopaki ja to kocham~!!!!! Mecze barcy co 3 dni :D Jak sobie pomysle o tej jeb... szkole to tylko Barca potrafi mnie wyciągnąć z tego dołku ;p xD

0

mlody999 - wedz na soccer-live.pl i z prawej na niedziele i nasz meczyk barcy i wez ---> Public sport 4 Sopcast

0

Czyli rozumiem ,że nieuzasadnione ?! Ale popelina

0

może poprosze admina ,aby mi wytłumaczyl dlaczego usunięto mój komentarz???!! Co w tym było złego ,bo nierozumiem

0

I jeszce jedno koleś jakiś włacza ten kanał przed meczem więc niedziwcie się ze nieraz niedziala ..

0

Channel - 68446 Sopcast Tutaj meczyk Barcy po Polsku komentują Leszek Orłowski i jacek laskowski :D:D:Dd;D ZWała teraz będe sobie oglądał meczyki w necie po polsku na canal + Sport :D:d:D: XD

0

Świetnie tylko cały obraz gry psuje Keita ;/ Szkoda bo są lepsi

0

Channel - 68446 Sopcast Tutaj meczyk Barcy po Polsku komentują Leszek Orłowski i jacek laskowski :D:D:Dd;D ZWała teraz będe sobie oglądał meczyki w necie po polsku na canal + Sport :D:d:D: XD

0

Busquets powinien zając miejsce Gudiohnsena od początku meczu :P

0

Ale dobrze ze niezagrał iniesta bo Henry jest znacznie w lepszej dyspozycji niż iniesta po kontuzji....

0

hej ma ktos film z kartoniadą z dzisiejszego meczu bo musze zobaczyc jak to wyszlo

0

To jak dzisija grali to byl koncert nie bedzie w moim zyciu piekniejszej chwili jak zobaczenie miny casillasa po 2 bramce...euforia na camp nou

0

;d;d Jedziemy

0

Etoo9 - -Hehehe dokładnie! Emocje sięgają Zenitu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?