10patryk10 zainstaluj sopcast 3.0.3 zaloguj jako anonimowy, wlacz soccer-live.pl ,wlacz sobote , mecz barca-betis,nakieruj public sport z sopcasta i gdzies tak równo o 20.00 :D powodzenia
Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barça-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D
Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barca-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D
Co do meczu to będzie 3-0 A swoja drogą to chciałbym ,żebyście obejrzeli tą kompilacje o Tytule 'Good Bye Ronaldinho' . On był kimś wielkim przy oglądaniu tej kompilacii łzy i emocje jak bym stracił kogoś najblizszego ;/ Muzyka jest wprost idealna Błagam was obejrzcie to a nie pożałujecie,wczujcie się w ten klimat ;0
scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali !!!
Komentarze
0
Poszukuje transmisji z komentarzem Sergiusza Ryczela ale la pro Barceloński komentarz :) Ktoś wyszukał już na necie?
0
10patryk10 zainstaluj sopcast 3.0.3 zaloguj jako anonimowy, wlacz soccer-live.pl ,wlacz sobote , mecz barca-betis,nakieruj public sport z sopcasta i gdzies tak równo o 20.00 :D powodzenia
0
Chłopaki bądzmy optymistami :D Pep wie co robi ;p Mecz sie rozkreci i będą emocje pozniej wejdzie messi i będzie wszystko jasne :D
0
Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barça-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D
0
Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barca-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D
0
Co do meczu to będzie 3-0 A swoja drogą to chciałbym ,żebyście obejrzeli tą kompilacje o Tytule 'Good Bye Ronaldinho' . On był kimś wielkim przy oglądaniu tej kompilacii łzy i emocje jak bym stracił kogoś najblizszego ;/ Muzyka jest wprost idealna Błagam was obejrzcie to a nie pożałujecie,wczujcie się w ten klimat ;0
P.S I love you Ronaldinho and Visca el Barca
0
Mam nadzieję ,że dobijemy dzisiaj do 100 komentarzy :D
0
soory do 1000 :D
0
Sebcio24 cieszymy sie razem z tobą ! Kibice Barcy łączmy się :DD:
0
scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali !!!