O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 85

Komentarze

0

Bartomeu - challenge accepted XD

55

W takim razie Socios powinni złożyć wniosek o wotum nieufności dla Bartomeu. A wierzę, że wytworzyła się już spora grupa jego przeciwników. 

1

Zajebiście, no ale co zrobić, kiedy w klubie żądzą tacy ludzie. Pewnie Valverde ma jakieś układy i jest nie do ruszenia. Bo w każdym innym klubie już by wyleciał. Chyba trzeba sobie zrobić przerwę, bo z roku na rok jest coraz gorzej więc sezon 19/20 będzie kompletną katastrofą. 

3

@Jordi10 to chyba oglądałem inny mecz, bo nie widziałem nawet przez minutę gry z czasów Pepa, za wyjątkiem Messiego który miał kilka przeblyskow. Chodzi mi o styl i radość z gry Ajaxu. Bo dla mnie to jest ważniejsze niż toporna gra i wgrywanie większości meczów, nie przekonujac stylem. Może i Ajax ostatecznie odpadł z LM ale z radością oglądałem ich grę i oczy mi nie krwawily jak przez cały sezon gry Barcelony. 

3

Jestem ciekaw, czy Valverde oglądał kiedykolwiek mecze Barcelony z czasów Guardioli, bo przez te dwa lata ani razu nie próbował zagrać podobnej piłki. A widać na przykładzie Ajaxu, że że da się tak grać, nie mając nawet w wswoich szeregach klasowych piłkarzy, to pokazuje jak ważna rolę odgrywa trener. Moim zdaniem powinni natychmiast zwolnić tego pseudo trenera i powrócić do korzeni zatrudniając holenderskiego szkoleniowca Ten haga albo Koemana, to najlepsze i jedyne sensowne rozwiązanie. 

Zobacz wszystkie

55

W takim razie Socios powinni złożyć wniosek o wotum nieufności dla Bartomeu. A wierzę, że wytworzyła się już spora grupa jego przeciwników. 

8

Teraz wdać jaki progres zrobili zawodnicy pod wodzą Valverde. Zero pomysłu na grę, nie potrafi wprowadzać młodych zawodników. Tylko Messi go cały czas ratuje. Mam nadzieję, że dostanie wilczy bilet na koniec sezonu, albo jeśli ma trochę samokrytycyzmu to sam odejdzie

4

żal na to wszystko patrzyć, totalne dno, żeby z ostatnią drużyną w tabeli przegrać i to bez podjęcia jakiejkolwiek walki. Zero stylu, zero pomysłu na grę, liczenie wszystkich tylko na Messiego. Valverde nie potrafi zmotywować zawodników, pewnie nawet żadnej taktyki nie przygotował, musi w końcu odejść!!!

4

Liverpool wytknął wszystkie nasz błędy, które przez cały sezon tuszował Messi. Bo tak naprawdę od początku sezonu nie tworzyli zgranego zespołu. Nie było i nie ma środka pola, to są tylko pierdoleni statyści, poza Messim nikt nie potrafi kreować gry. Valverde powinien sam się podac do dymisji, jeśli ma w sobie chociaż odrobinę samokrytyki. Od początku niszczy ten klub swoją nieudolną pracą. Potrzebna jest rewolucja w składzie i kompletna przebudowa zespołu, ale nie z tym pseudo trenerem.

4

Gdzie jest dawna Barca??? Jak można ustawiać tak defensywnie zespół który totalnie nie potrafi się bronic. Dawniej ich obroną był zawsze atak. To co robi Valverde od początku sezonu to jakiś sabotaż. Piłka cały czas powinna być z przodu, jak najdalej od swojej bramki. Dawna Barca potrafiła cały czas utrzymywać się przy piłce i zakładać hokejowy zamek. Z dawnej filozofii nic nie zostało!!!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 6 pkt
2 mati10333 6 pkt
3 norbi77 6 pkt
4 Tomini 6 pkt
5 papaj12 6 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?