0

Czemu Juan Espil jest na 10 miejscu skoro ma 881 trójek ? ;) Nie powinno być przypadkiem 681 ?;>

0

Soltyz

Bigosu akurat nie jadłem ;p Moim zdaniem, Valdes powinien dostać szansę ;)

0

To może Valdes, jak taki sprawiedliwy ? ;D

0

ależ alley-up ! haha brawa nam bili ;D

0

60 do 38... To co wyprawiają nasi koszykarze to jest coś pięknego ;D a to jeszcze 1min 30sek do końca 3 kwarty

0

bramka klatą z 50cm nad ziemią... szacunek ;D

0

Migueli miał 391 w lidze a 548 ogólnie ;)

0

Smutek

z tego co wiem, to Giovani nie jest już na wypożyczeniu ;) W tym sezonie ma 2 mecze w pucharze w barwach Tottenhamu.

0

oglądałem twardo, do momentu jak pokazali twarz Sylvinho po meczu... Nie wytrzymałem i łzy zaczęły lecieć..

Przekozacki filmik.

0

Cule17

Zacznijmy od tego, że w Bayerze, nie w Bayernie ;p

A co do gry, to widziałem kilka meczów i moim zdaniem, grał dobrze, tyle tylko, że to inna liga, więc trudno ocenić przydatność w Barcelonie. ;)

0

"Mam już trochę doświadczenia i umiem powstrzymać swoje emocje." Już nie płakał? Nie no moje gratulacje ;))

0

wolałbym jego w środku pomocy zamiast Busquetsa...

0

Hiroshima - właśnie nad tym się zastanawiałem, ale wolałem się zapytać :) Wielkie dzięki ^^

0

sry, że o coś takiego pytam, ale o co chodzi w tym zdaniu "Kto wie, czy nie było to wtedy obecnej legendy Barcelony i przyszłej legendy." ? :)

Ni cholery nie moge skminić o co chodzi ;p

0

kondradinho

możesz wyszarpać jakąś koszulke/szalik realu to będzie co palić z radości po następnym GD ;d

0

atixavi

normalnie bym Ci piwo chętnie postawił xd

0

Co bramkarze mają mecz...

0

ronaldinho102

skąd to wiesz? było gdzieś napisane? Ja już tak zaznaczyłem :/

0

Jeśli odejdzie za kwotę 12-15mln to nie będę miał nic przeciwko...

0

Bo musi patrzeć tylko na jedną połowę? :D

0

Współczuje mu...

0

Świetne foto xD

0

Świetne podsumowania ! Jesteście wielcy ; ))

0

Myślałem, że on jest starszy... ; )

0

straż* sry ; )

0

Mówicie o systemie szkolenie, ja właśnie trenuje i wiem, że jakiekolwiek kadry województwa, polski itp. to tak naprawdę raz zrobiona selekcja i przez następne kilka lat granie tymi samymi zawodnikami, zero dalszego szukania...

A co do szkolenia, to wpierw trzeba mieć na czym grać, a nie może być tak, że boisk nie ma, a na dzieci grające na trawnikach, placach itp wzywa się strasz miejską ; p

0

antek0525

Mi działa oO Nie mam pojęcia co może źle być, może spróbuj jeszcze raz; )

0

m_o_z

Wiem 193cm wzrostu swoje robią xD

0

No i wspólnymi siłami reupload zrobiony ^^

0

Azulgranka* oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?