Mówicie o systemie szkolenie, ja właśnie trenuje i wiem, że jakiekolwiek kadry województwa, polski itp. to tak naprawdę raz zrobiona selekcja i przez następne kilka lat granie tymi samymi zawodnikami, zero dalszego szukania...
A co do szkolenia, to wpierw trzeba mieć na czym grać, a nie może być tak, że boisk nie ma, a na dzieci grające na trawnikach, placach itp wzywa się strasz miejską ; p
Komentarze
0
Czemu Juan Espil jest na 10 miejscu skoro ma 881 trójek ? ;) Nie powinno być przypadkiem 681 ?;>
0
Soltyz
Bigosu akurat nie jadłem ;p Moim zdaniem, Valdes powinien dostać szansę ;)
0
To może Valdes, jak taki sprawiedliwy ? ;D
0
ależ alley-up ! haha brawa nam bili ;D
0
60 do 38... To co wyprawiają nasi koszykarze to jest coś pięknego ;D a to jeszcze 1min 30sek do końca 3 kwarty
0
Sciah, chyba nie warto tracić na niego czasu ; )
0
Mówicie o systemie szkolenie, ja właśnie trenuje i wiem, że jakiekolwiek kadry województwa, polski itp. to tak naprawdę raz zrobiona selekcja i przez następne kilka lat granie tymi samymi zawodnikami, zero dalszego szukania...
A co do szkolenia, to wpierw trzeba mieć na czym grać, a nie może być tak, że boisk nie ma, a na dzieci grające na trawnikach, placach itp wzywa się strasz miejską ; p
0
straż* sry ; )
0
Sciah
Odprężyć to się można czytając czyjeś rozmowy z nim ;)
Np. rozmowe moz'a wczoraj o ile dobrze pamiętam ;)
Pzdr ^^
0
A ile on ma lat? ;) Wie ktoś może?