0

uważam że Real chowa się z Mourinho, ale on sam meczu nie wygra BArca 2 Real 0(jak będą mieli szczęscie oczywiscie ci z RM)

0

"The Lord of the Barcelona- Powrót króla" nie zapomne jego wyczynów VeB

0

Bayern rozwali mediolańczyków we finale i tego piłkarzom włoskim życzę (pozdrawiam jaSS)

0

2:2

0

Mes que un club!

0

Messi w formie to rywal na łopatkach. Ale trzeba pamiętać o pozostałych graczach którzy również stanęli na wysokości zadania. Gorąco pozdrawiam wszystkich fanów Dumy Katalonii

0

Czemu tylko 7 Messiego stać na więcej, dużo więcej. Ale to był "teatr jednego aktora" z takim Messim to finał mają w kieszeni Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?