jaSSieczek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uważam że Real chowa się z Mourinho, ale on sam meczu nie wygra BArca 2 Real 0(jak będą mieli szczęscie oczywiscie ci z RM)
0
"The Lord of the Barcelona- Powrót króla" nie zapomne jego wyczynów VeB
0
Bayern rozwali mediolańczyków we finale i tego piłkarzom włoskim życzę (pozdrawiam jaSS)
0
2:2
0
Mes que un club!
0
Messi w formie to rywal na łopatkach. Ale trzeba pamiętać o pozostałych graczach którzy również stanęli na wysokości zadania. Gorąco pozdrawiam wszystkich fanów Dumy Katalonii
0
Czemu tylko 7 Messiego stać na więcej, dużo więcej. Ale to był "teatr jednego aktora" z takim Messim to finał mają w kieszeni Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany