25 listopada 2010, 19:20
0
uważam że Real chowa się z Mourinho, ale on sam meczu nie wygra BArca 2 Real 0(jak będą mieli szczęscie oczywiscie ci z RM)
24 sierpnia 2010, 21:50
"The Lord of the Barcelona- Powrót króla" nie zapomne jego wyczynów VeB
29 kwietnia 2010, 18:21
Bayern rozwali mediolańczyków we finale i tego piłkarzom włoskim życzę (pozdrawiam jaSS)
20 kwietnia 2010, 15:24
2:2
Mes que un club!
7 kwietnia 2010, 13:30
Czemu tylko 7 Messiego stać na więcej, dużo więcej. Ale to był "teatr jednego aktora" z takim Messim to finał mają w kieszeni Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
uważam że Real chowa się z Mourinho, ale on sam meczu nie wygra BArca 2 Real 0(jak będą mieli szczęscie oczywiscie ci z RM)
0
"The Lord of the Barcelona- Powrót króla" nie zapomne jego wyczynów VeB
0
Bayern rozwali mediolańczyków we finale i tego piłkarzom włoskim życzę (pozdrawiam jaSS)
0
2:2
0
Mes que un club!
0
Mes que un club!
0
2:2
0
"The Lord of the Barcelona- Powrót króla" nie zapomne jego wyczynów VeB
0
uważam że Real chowa się z Mourinho, ale on sam meczu nie wygra BArca 2 Real 0(jak będą mieli szczęscie oczywiscie ci z RM)
0
Czemu tylko 7 Messiego stać na więcej, dużo więcej. Ale to był "teatr jednego aktora" z takim Messim to finał mają w kieszeni Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany