ivag
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!
0
Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)