Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!
Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)
Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!
Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)
Komentarze
0
Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!
0
Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)
0
Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!
0
Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)