icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Zoker Tu Ryba wzywam Cię Akwarium... legendarne teksty
16
@Arden Jak to się mówi, widziały gały co brały.
0
Jezu presezon dopiero 10 lipca, a pierwszy mecz 30 lipca. Przecież mnie popierdzieli tyle czekać jeszcze.
0
Skoro Guiu odchodzi to tym bardziej Roque powinien zostać. Jeżeli dodatkowo pozbylibyśmy się Ferrana, który jak wiemy nie pokazuje się z najlepszej strony to zostaniemy z samym lewym na 9, którzy potrzebuje zmiennika, a my potrzebujemy obsadzić inne pozycje.
2
Ktoś wgl się łódził, że Polska nie odpadnie tak szybko z Euro? Od lat same kompromitacje i to zbyt szybko się nie zmieni.
0
No i Siara dołączył do Wąskiego w gangsterskim świecie po drugiej stronie. Słyszałem pogłoski, że miał powstać Killer 3, ale bez Siary to już nie ma sensu
0
Ktoś wie jak pozbyć się nie chcianych sugerowanych postów na Facebooku? Ciągle pojawiają mi się jakieś posty o wszechświecie itp kiedy mnie to w ogóle nie interesuje. Zablokowałem już z 30 profili i Facebook nadal forsuje mi ten kontent. Nie mogę w spokoju przejrzęć strony głównej.
0
Jak ja nienawidzę przerwy reprezentacyjnej. Już wolałbym oglądać mecze towarzyskie.
2
Ale mnie irytuje facebook. Cały czas pokazują mi się jakieś posty o wszechświecie z różnych profili/grup, których nawet nie followuje, ani nie polubiam zdjęć mimo, że je ciągle blokuje...
0
Skoro mamy już zapewnione drugie miejsce to dziś od początku mógłby zagrać Roque bo mecz o nic.
3
Dawać już tego Flicka, po co przedłużać.
0
Alemany wracaj do domu swego.
1
Viktor jeszcze nie strzelił bramki, to już nie zagra w tym sezonie
4
O Viktor w 4 dni wyleczył kostkę. Sztab medyczny stonks
0
Ciekawe jaką dziś Xavi będzie miał wymówkę, że Viktor nie zagrał :P
1
I Ferran jest według Xaviego wyżej niż Felix i Viktor. Śmiech na sali.
4
Ale kogo on ma przed sobą na 9 prócz Roberta? Guiu, który gra dobrze w Barcy B, a w pierwszej drużynie znika po wejściu, czy Torresa, który gra piach?
1
@tbas Patrząc na mecze to kto jest lepszy od niego? Na pewno nie Guiu i Torres, którzy znikali wchodząc na boisko więc zamiast wystawiać ich to mógł dać szansę Roque
1
@colossus Mi się to kojarzy z sytuacją Malcoma z Valverde
3
@blakkudium Ale za to jest przekonany do Roberto i Romeu oraz Ferrana xD
2
Nw po co Ci dziennikarze chodzą na konferencję skoro nie pytają o fundamentalne pytanie takie jak np. Dlaczego Roque nie gra skoro ściągali go wcześniej i trener mówi, że ma duży potencjał itp lub czemu nadal wystawia Cancelo zamiast Forta mimo, że jest pod formą długi czas? Zamiast tego zadają chuja warte pytania, które nikogo nie obchodzą i powielają się co mecz.
0
@JordiAlbion @Commando Tylko wiecie tu nie chodzi mi głównie o sprawy dotyczące wojny bo o tym najmniej myślałem. Miałem na myśli różnego rodzaju informacje o klęskach żywiołowych, teoriach spiskowych, przepowiedniach, obiektach na niebie itp. Wcześniej tego nie było, teraz ponad 90% z tego to zapewne fake newsy, jednak ryją banie człowiekowi, a człowiek jak zobaczy coś chociażby tu to czasem ciekawość bierze górę nad rozumem i zaczyna to czytać/oglądać.
0
Człowiek tęskni za tym co było 10-15 lat temu. Mam na myśli dostęp, jak i działanie mediów. Wtedy nie było takiego nalotu różnego rodzaju informacji oraz dostęp do nich był mniejszy. Dziś człowiek ma wiele planów krótkoterminowych i długoterminowych, wiele celów i marzeń, ale zastanawia się czy jest sens je wgl realizować przez to, że nasłucha się lub naczyta się różnego rodzaju prawdziwych lub nie prawdziwych informacji, teorii spiskowych czy innego tego typu informacji. Można powiedzieć, że wystarczy wyłączyć TV czy radio, ale tak czy siak prędzej czy później człowiek przypadkiem się na nie natchnie przez ich powszechność. Teraz są one nie tylko na portalach typowo informacyjnych ale również na Youtube, TikToku, portalach społecznościowych czy nawet na tej stronie, która jest o tematyce typowo sportowej, a dziennie przewlekają się tu setki tematów.
24
Ile człowiek by dał, żeby znów zobaczyć u nas człapiącego Leo, przez którego szła każda akcja...
3
W sumie Roque to powoli u Xaviego taki Malcom u Valverde i to jest przykre...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aż mnie łypa zabolała od samego patrzenia
0
Człowiek chce oddać drugiemu człowiekowi leasing to oczywiście bank musi utrudniać cały proces w najlepsze. Ciągłe wiadomości o kolejne dokumenty przeciągają trwajacy około 2-3 tygodnie proces do ponad miesiąca, mimo że potencjalny leasingobiorca ma stały dochód oraz wyliczoną zgodnosć w innych bankach. Robią człowiekowi pod górkę...
0
Czytałem trochę o zespole Nickelback i jestem ciekaw skąd jest/był taki hejt na nich. Może ktoś, kto zna się na Rock'u może mi wyjaśnić ten fenomen?
0
Wczoraj przesłuchałem single z ostatniej/nowej płyty Nickelback i nie wiem jakim cudem utwór "San Quentin" promuje tą płytę. Totalnie nie siadł mi tekst, ani brzmienie. Utwór "Does Heaven Even Know You're Missing?" zdecydowanie powinien być numerem przewodnim tej płyty, ale to moje osobiste zdanie. Jestem ciekaw jakie zdanie mają inni fani tego zespołu na LR.